انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 3 تير ماه 1398  -  Monday, June 24, 2019

اخبار انجمن

صادرات کشاورزی روسیه تا ۲۰۲۴ دو برابر می‌شودرئیس‌جمهور روسیه، ولادیمیر پوتین پیش‌بینی کرد که صادرات محصولات کشاورزی روسیه ظرف ۵ سال آینده ۲ برابر شود. پوتین گفت که این یک هدف کاملاً قابل دستیابی است. پوتین گفت: اگر ۱۰ سال پیش کسی می‌گفت که صادرات سالانه کشاورزی روسیه در سال ۲۰۱۸ به ۲۵.۷ میلیارد دلار می‌رسد، ما به دیده خام خود به او می‌خندیدیم، اما حالا این امر محقق شده است.
روز صنعت و معدن، جشن مقاومت در برابر تحریم‌های ظالمانه استرئیس هیات مدیره کانون انجمن های صنایع غذایی ایران با بیان اینکه تحریم‌ها منجر به بهبود ضریب تکرار سرمایه در بخش تولید شده است، گفت: فرار مالیاتی بسیار سخت شده و این نوید مثبتی برای اقتصاد شفاف است.
روحانی: بسیاری از مشکلات جهان ناشی از یک جانبه‌گرایی آمریکاست رئیس جمهوری گفت: بسیاری از مشکلات منطقه‌ای و جهانی به دلیل دیکتاتوری و قلدرمآبی برخی کشورها بویژه آمریکا بوده که ریشه آن زیر پا گذاشتن مقررات بین‌المللی و حرکت در مسیر یک جانبه‌گرایی است.
مخدوش کردن قیمت کالا، مجازات سنگین‌تری نسبت به گران‌فروشی دارددر میان واحدهای صنفی و خرده‌فروشی برخی افراد سودجو هستند که با مخدوش و پاک کردن نرخ درج شده بر روی کالا، مرتکب گران‌فروشی می‌شوند. در این رابطه رئیس بازرسی اتاق اصناف تهران هشدار می‌دهد که این کار مجازات سنگین‌تری نسبت به گران‌فروشی دارد.
واهمه ای از جوسازی ها در مبارزه با فساد نداشته باشید/ ضرورت انعکاس اقدامات مثبت برای ایجاد امید در جامعهرحمانی خطاب به معاونین و مدیران وزارت صمت گفت: در مبارزه با فساد از هیچ جوسازی واهمه نداشته و اقدامات و عملکرد‌های مثبت حوزه کاری خود را رسانه‌ای کنید تا در مردم احساس امید به آینده ایجاد شود.
پیام رئیس سازمان تعزیرات حکومتی به مناسبت هفته قوه قضائیهمعاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در پیامی ، فرارسیدن هفته قوه قضائیه را به مقام عالی قضا و همکاران محترمشان تبریک گفت. متن پیام جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی به مناسبت فرارسیدن هفته قوه قضائیه به شرح ذیل است:
تمایل نماینده بوسنی و هرزه گوین برای همکاری با سازمان ملی استاندارد ایرانرییس موسسه ملی اندازه شناسی بوسنی و هرزه گوین که به منظور شرکت در یازدهمین همایش روز جهانی اندازه شناسی به ایران سفر کرده است در دیدار با رییس سازمان ملی استاندارد ایران خواستار همکاری مشترک بین دو کشور در زمینه استانداردسازی، اندازه شناسی، ارزیابی انطباق و ارزیابی کیفیت شد.
تفویض اختیارات بیشتر به خانه صنعت ، معدن و تجارت از تیرماهحسن حسینی درباره اقدام جدید وزارت صنعت درخصوص واگذاری برخی از اختیارات خود به تشکل‌ها و نهادهای ذیربط اظهار کرد: خوشبختانه وزارت صنایع تصمیم گرفته از تیر ماه یکسری از اختیارات خود را به اصناف و تشکل‌ها و خانه صنعت و معدن ایران بدهد که این اقدام منجر به انسجام فعالیت‌های هر بخش و رسیدگی بیشتر به کارها خواهد شد.
شکست روایت افراطی تولید-محوری و گرایش به سمت استراتژی بازار-محور در تعاونی های روستایی ایرانامروزه دگردیسی در مرزبندی‌های متعارف تجاری،‌ پیمانهای منطقه ای، آزادسازی بازارها و ریسک ناهمگن بودن رفتار مصرف کنندگان، سبب انتقال از رویکرد تولید گرایی به بازارگرایی شده است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد