انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 5 فروردين ماه 1398  -  Monday, March 25, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

اشتغالزایی حوزه کشاورزی استان مرکزی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: سازمان جهاد کشاورزی برای تحقق اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبر معظم انقلب اسلامی در راستای ایجاد اشتغال و افزایش تولید محصولات کشاورزی گام بر می دارد.

وزیر کشور: بازار از کالاهای اساسی اشباع است

عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه جلسه ستاد اطلاع‌رسانی تبلیغات اقتصادی کشور با بیان این که در جلسه امروز مروری بر عملکرد ستاد طی یک سال گذشته داشتیم تا ضعف‌ها، قوت‌ها و آسیب‌ها کاملاً شناسایی شود، اظهار کرد: در این جلسه وضعیت سال ۹۸ را ترسیم و چالش‌های احتمالی در حوزه تبلیغات، رسانه و جنگ روانی را بررسی کردیم.

معدوم سازی آبلیموهای فاقد لیبل و غیر مجاز سنتی با حضورمعاون دادستان ، رئیس مرکز بهداشت شرق تهران، مدیرکل حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان تعزیرات حکومتی و بازرسین سازمان های نظارتی

امروز یک شنبه 26 اسفند ماه 97 در گشت مشترک رئیس مرکز بهداشت شرق تهران ، کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط مرکز با حضور مدیر کل حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان تعزیرات حکومتی ،

یادداشت خزانه دار خانه صنعت، معدن و تجارت ایران : خودتحریمی ریشه مشکلات تولیدکنندگان و صادرکنندگان

علی‌محمد زمانی رئیس خانه صنعت و معدن استان قزوین؛ ریشه و علل مشکلات تولیدکنندگان و صادرکنندگان در کشور واژه تلخ عدم اعتماد و اعمال خود تحریمی است. در دفاع مقدس به طلایه‌داران خط مقدم جبهه اعتماد و آن‌ها را حمایت و تجهیز کردیم و نتیجه آن را هم که سربلندی و عزت و اقتدار کشور بود، به دست آوردیم و چه زیبا با اعتماد، از جوانان کم‌سن‌وسال قهرمانان ملی و جاودانه ساختیم.

تکالیف قانونی تعزیرات در سال جاری محقق شده است

معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در جمع مدیران کل، معاونین و روسای معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع تخلفات سازمان گفت: اگر از دید صف و ستاد به انجام وظایف دقت کنیم، به این نتیجه می رسیم که تکالیف قانونی در حوزه شرح وظایف سازمانی محقق شده است.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد