انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

جمعه 28 تير ماه 1398  -  Friday, July 19, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

چالش‌ جهانی امنیت غذا

پنج نهاد معتبر بین‌المللی، «سازمان غذا و کشاورزی سازمان ملل (فائو)»، «صندوق بین‌المللی توسعه کشاورزی (ایفاد)»، «صندوق کودکان سازمان ملل (یونیسف)»، «برنامه‌ جهانی غذا» و «سازمان جهانی بهداشت» تازه‌ترین گزارش مشترک خود را تحت‌عنوان «وضعیت امنیت غذایی و تغذیه در جهان ۲۰۱۹» منتشر کردند. براساس یافته‌های این گزارش

اقتصاد سنتی در مقابل شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپ‌ها شکست می‌خورد

معاون علمی رئیس جمهور گفت: امروز به جرات به شما می‌گویم که حتی یک درصد هم در تقابل با استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان شانس نداریم و هیچ گروهی در تقابل با این شرکت‌ها سود نمی‌برد.

یکی از مبانی مهم رونق تولید و توسعه صادرات توجه به استاندارد است

به گزارش روابط عمومي اداره كل استاندارد سمنان، نخستین جلسه شوراي استاندارد استان در سال 98 با حضور نیره پيروز بخت،ريیس سازمان ملي استاندارد ايران و علیرضا آشناگر، استاندار سمنان و ساير اعضائ اين شورا در سالن شهيد غدیر استانداري سمنان برگزار شد.

تبلیغات خلاف واقع در فضاهای قانونی مانند صداوسیما و روزنامه‌ها/ قاچاق و تقلب کالاهای سلامت‌محور باهدف بیوترورسیم

معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به تبلیغ گسترده کالاهای سلامت محور در فضای مجازی، اظهار کرد: متأسفانه شاهد تبلیغ کالاهای سلامت‌محور که بعضا خلاف واقع نیز هستند در فضای قانونی مانند صداوسیما، روزنامه‌ها و مجلات هستیم.

قائم مقام دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران: «مالیات» برای تولید، «سود» برای غیرمولد

آرمان خالقی، قائم مقام دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران درباره مالیات بخش مولد و غیرمولد به صمت گفت: باید شرایط متعادلی بین بخش مولد و غیرمولد ایجاد شود. بخش غیرمولد با کمترین هزینه وارد سودآوری می‌شود و این در حالی است که بخش مولد برای رسیدن به سود علاوه‌بر هزینه‌های جاری و کسب مجوزهای بسیار زیاد باید بازاریابی و بازارسازی را نیز به طور جدی در دستور کار قرار دهد.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد