انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

چهار شنبه 1 فروردين ماه 1397  -  Wednesday, March 21, 2018

اخبار انجمن

معدوم‌سازی بیش از ۱۴۰ تن مواد غذایی فاسد در سال ۹۶

رییس سامانه بهداشت ۱۹۰ وزارت بهداشت از معدوم‌سازی بیش از ۱۴۰ تن انواع مواد غذایی فاسد، غیرقابل مصرف و تاریخ گذشته در سال ۱۳۹۶ خبر داد.

امحاء ۳/۵ تن کالاهای غذایی، بهداشتی و دارویی قاچاق و غیرمجاز

سازمان اموال تملیکی با همکاری معاونت غذا و دارو و سایر دستگاه های ذی ربط کالاهای غذایی، داروئی و آرایشی و بهداشتی قاچاق و غیرمجاز توقیف شده در سطح استان را امحاء نمودند.

نظارت بر انهدام کالاهای سلامت محور قاچاق در اراک صورت گرفت

خانم مهندس ریتا احمدی کارشناس اداره نظارت بر مواد غذایی و آرایشی بهداشتی معاونت غذا و دارو اراک بیان کرد: نظارت بر30 تن کالای مواد غذایی و لوازم آرایشی بهداشتی و مکمل قاچاق به ارزش 15 میلیارد ریال و با حضور جمعی از مسئولان مربوطه در اراک امحا و از چرخه مصرف خارج شد.

هیچ شرکتی در ایران موفق به دریافت لوح زرین کیفیت نشده است

نیره پیروزبخت در مراسم هفتمین جایزه کیفیت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران افزود: لوح زرین جایزه ملی کیفیت بالاترین سطح در بکارگیری کیفیت است که تاکنون و به دلایل مختلف دستیابی به این سطح برای هیچ فرد و شرکتی ممکن نشده است.

معدوم کردن 40 تن مواد غذایی غیر بهداشتی

مرکز اصفهان؛ بیش از 40 تن کالای غیر بهداشتی و غیرقابل مصرف در شهرستان کاشان جمع آوری و امحا شدند. معاون بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشگی کاشان گفت: این فرآورده های غیربهداشتی در اجرای طرح بازرسی بهداشتی شهرستان از واحدهای تولید ، عرضه و فرآوری محصولات این شهرستان از ابتدای امسال تا کنون کشف و جمع آوری شده بودند.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد