انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

پنج شنبه 27 دى ماه 1397  -  Thursday, January 17, 2019

اخبار انجمن

دستورالعمل نظارت بر بازار مصرف ابلاغ می شود

دادستان کل کشور گفت: دستورالعمل نظارت بر مراکز تولید، انبار و بازار مصرفی مردم طی امروز و فردا یا اول هفته آینده به سراسر کشور ابلاغ می شود.بر اساس این دستورالعمل دادستان ها مکلف شدند در پایان امسال و با توجه به نزدیک شدن به سال جدید و افزایش نیاز به کالا و ضروریات زندگی، هیات هایی از دستگاه های ذیربط با محوریت دادستان ها تشکیل دهند تا بر مراکز تولید و انبارهای مصرفی نظارت داشته باشند.

واردات بدون انتقال ارز انجام شود

مسعود خوانساری با اشاره به ضرورت انجام واردات بدون انتقال ارز خاطرنشان کرد: واحدهای تولیدی مشکلات بسیاری را برای تامین مواد اولیه و واسطه ای خود دارند، پس اگر قرار باشد که ثبت سفارش و مراحل طولانی آن در سامانه نیما نیز طی شود، مشکلات زیادی را ایجاد خواهد کرد و بنابراین پیشنهاد می‌شود واردات بدون انتقال ارز برای مواد اولیه انجام شود.

پروانه های یکساله به 3 ساله تبدیل می شود

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران با بیان اینکه این سازمان با وزارت بهداشت و وزارت جهاد کشاورزی تعاملات بسیار مناسبی دارد بر لزوم برطرف کردن ابهامات برخی استانداردها در جلسات مشترک تاکید کرد. با حضور در هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران اظهار داشت: سازمان ملی استاندارد ایران مشکلات فعالان بخش خصوصی کشور را مشکلات خود می داند چراکه در صورتی که شما را جدا از خود بدانیم نی توانیم بر مشکلات کشور فائق شویم.

تفاهم نامه همکار ی بین اداره کل استاندارد تهران و اتاق بازرگانی امضا شد

اداره کل استاندارد استان تهران و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران تفاهم نامه ای با هدف ایجاد بستری مناسب برای هموار کردن مسیر رشد، توسعه کیفیت، استانداردسازی و نهادینه کردن حمایت از فعالان اقتصادی در حوزه استاندارد و کیفیت، امضا کردند.

همکاری متعهدانه بخش های مختلف ،تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی است

پیروزبخت صبح امروز در جمع اعضای اتاق بازرگانی،صنایع ،معادن و کشاورزی تهران، خواستار همکاری بخش خصوصی برای ایجاد هم افزایی و رفع مشکلات تجاری در شرایط تحریم شد.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد