انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

شنبه 4 خرداد ماه 1398  -  Saturday, May 25, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

شروط جدید صادرات محصولات کشاورزی ابلاغ شد

وزارت صنعت، معدن و تجارت در نامه‌ای به گمرک ایران، شرایط جدیدی را برای صادرات و واردات اعلام کرده که بر مبنای یک بند آن، صادرات برخی کالاها تنها با کارت بازرگانی صاحبان واقعی کالاها یا نمایندگان قانونی و رسمی آنها امکانپذیر است.

گرانفروشی هست، برخورد کنید / مردم کالای گران نخرند

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد که گران‌فروشی محصولات و کالاهای مختلف در بازار وجود دارد و دستگاه‌های نظارتی باید با آن برخورد لازم را انجام دهند و مردم هم نباید محصول گران را از گرانفروشان خریداری کنند تا آن‌ها به ادامه دادن تخلفشان تشویق نشوند.

خزانه دار و عضو هیات مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت ایران: تولید به کلاف سردرگم تبدیل شده است

خزانه دار و عضو هیات مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با تأکید بر اینکه امروز تولید به کلاف سردرگمی تبدیل شده است، گفت: این وضعیت هرلحظه به هر بهانه‌ای پیچیده‌تر می‌شود که اصلاح این آن نیازمند اصلاح زیرساخت‌هاست.

شرط صدور اعلامیه تأمین ارز برای واردکنندگان اعلام شد

بانک مرکزی در بخشنامه‌‌ای به بانک‌ها، شرط پذیرش، بررسی، تحویل اسناد حمل واصله و صدور اعلامیه تأمین ارز برای واردکنندگان در صورت نبود حواله وجه ارزی را ابلاغ کرد.

۵ مصوبه ستاد تنظیم بازار برای واردات گوشت/ موجودی 3.6 میلیون تنی کالاهای اساسی در بنادر

مهرداد جمال ارونقی، اشاره به وضعیت مناطق ویژه و بنادر در رابطه با موجودی کالاهای اساسی، اظهار داشت: طبق آخرین آمار بالغ بر سه میلیون و 650هزار تن کالای اساسی در این مناطق وجود دارد که بندر امام خمینی با 2 میلیون و 600 هزار تن رتبه اول و پس از آن بندر امیرآباد، شهید رجایی و بندر انزلی قرار دارند.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد