انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

چهار شنبه 4 بهمن ماه 1396  -  Wednesday, January 24, 2018

اخبار انجمن

تغذیه صحیح موثر در مقابله با بیماری های فصلی

دكتر محمدكاظم زاده سرما خوردگی را یکی از رایج ترین بیماری های ویروسی برشمرد و گفت: این بیماری با سرد شدن هوا شیوع بیشتری پیدا می کند كه کودکان، خانم های باردار و سالمندان را بيشتر از ديگران تهدید می کند.

محصولات پروبیوتیک تسهیل کننده درمان اضطراب و افسردگی است

دکتر نگار مهری با اشاره به توجه ویژه به باکتری های مفید موجود در بدن به خصوص در دستگاه گوارش انسان ها در عصر حاضرگفت: فلور نرمال یا همان باکتری های مفید دستگاه گوارش موجب هضم بهتر مواد غذایی و همچنین ساخت ویتامین های حیاتی (ویتامین k ) می شود.

امحاء حدود ۶۵۰ کیلوگرم کالاهای غذایی و بهداشتی قاچاق و غیرمجاز

کالاهای غذایی، داروئی و آرایشی و بهداشتی قاچاق و غیرمجاز توقیف شده در سطح استان با همکاری معاونت غذا و دارو دانشگاه گیلان امحاء شد.

نامه وزیر بهداشت به معاون اول رییس جمهور، رییس مجلس و دبیر شورای نگهبان

بدنبال نامه دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام راجع به مصوبه این مجمع در خصوص طرح‌ تقویت و توسعه نظام استاندارد، وزیر بهداشت در نامه ای به رییس مجلس شورای اسلامی، دبیر شورای نگهبان و معاون اول رییس جمهور با اشاره به نامه پیشگفت، خواستار انعکاس نتیجه اقدامات در این مورد به وزارت متبوع خود شد.

ابهام‌زدایی مجمع تشخیص مصلحت از یک مصوبه جنجالی

به دنبال ابهاماتی که در پی تصویب ماده ۳ طرح "تقویت و توسعه نظام استاندارد" مطرح شد، دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه‌ای به وزیر بهداشت، تکلیف این ابهامات را روشن کرد.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد