انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 7 خرداد ماه 1397  -  Monday, May 28, 2018

اخبار انجمن

کنترل صادرات و واردات با حساسیت بیشتری پیگیری می شود

نیره پیروزبخت با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی، گفت: مدیریت صادرات و واردات در سال جاری با حساسیت بیشتری پیگیری می شود چرا که لزومی برای واردات کالاهایی که مشابه آنها با کیفیت بالا در داخل کشور تولید می شود، وجود ندارد.

توصیه های استاندارد در مورد ظروف پلاستیکی یکبار مصرف

با توجه به استفاده روزافزون از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی برای برگزاری مراسم مختلف یا مسافرت موارد زیر توصیه می شود:1- ظروف پلاستیکی یکبار مصرف را حتماً از مراکز معتبر(عرضه کننده محصولات واحد های تولیدی که از مواد اولیه نو و مرغوب برای تولید این نوع ظروف استفاده می کنند)، خریداری نمایید. 2- در هنگام خرید حتماً به علامت اختصاری حک شده در کف ظرف توجه نمایید.

رییس سازمان استاندارد: طرح استاندارد برای حمایت از کالای ایرانی

رییس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: در تعامل این سازمان با دستگاه ها از موازی کاری و تمرکز زنجیره ای فعالیت ها پرهیز می شود تا زمان رسیدگی به فعالیت های مرتبط باکیفیت کالاهای ایرانی و در نتیجه هزینه ها کاهش یابد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت: سازمان ملی استاندارد چراغ راه ماست

صبح امروز، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران و هیأت همراه با حضور در وزارت صنعت، معدن و تجارت با محمد شریعتمداری دیدار و گفت و گو کردند.نيره پيروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در این دیدار با تبریک سال جدید و اعیاد ماه رجب ، از وزیر صنعت، معدن و تجارت و همکارانشان برای همکاری نزدیک و حمایت های مداوم در مسیر توسعه استاندارد قدردانی کرد.

کنترل اسیدهای چرب کره وارداتی از نیوزیلند

مسلم بیات، در این دیدار بر سلامت مواد غذایی تاکید کرد و اظهار داشت: با وجود اصالت کره وارداتی از نیوزیلند، میزان اسیدلوریک موجود در برخی نمونه های وارداتی کره از آن کشور با استاندارد ملی ایران مغایرت دارد که بررسی این موضوع و مقایسه با قوانین و مقررات سایر کشورها در دستور کار استاندارد قرار گرفت.

 
  
6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد