انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

پنج شنبه 27 دى ماه 1397  -  Thursday, January 17, 2019

اخبار انجمن

تدوین بسته حمایتی برای واحدهای نمونه استان تهران

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان تهران، طاهری در این بازدید که بیست و سومین بازدید وی از واحدهای تولیدی و خدماتی استان و در راستای حمایت از تولیدکننده ایرانی است، تاکید کرد: طبق این بسته حمایتی، از واحدهای تولیدی نمونه استان، نمونه‌برداری در خود واحد نخواهد شد و تنها از سطح بازار نمونه‌برداری می‌شود که در نتیجه این امر، هزینه آزمون برای واحد کاهش می‌یابد.

بیشترین ارزش ریالی قاچاق مربوط به مواد غذایی و آشامیدنی است

مدیر کل دفتر بازرسی و امور حقوقی سازمان غذا و دارو گفت: بیشترین ارزش ریالی قاچاق کالاهای سلامت محور در حوزه مواد غذایی و آشامیدنی بوده و بیشترین تنوع اقلام در بخش دارویی است.

غذای داغ در ظرف های پلاستیکی عرضه نشود

دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد: استفاده از ظروف یک بار مصرف پلاستیکی برای عرضه مواد غذایی داغ در صنوف حساس از ابتدای اسفند ماه امسال ممنوع است.این تصمیم در نشست اخیر رئیس و معاونان دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، نماینده دادستان شیراز و نمایندگان ادارات و صنوف گرفته شده است.

تفاهم‎نامه همکاری فروشگاه‎های زنجیره‎ای رفاه و سازمان غذا و دارو

فروشگاه‎های زنجیره‌ای رفاه و سازمان غذا و دارو به منظور انجام امور آموزشی و تحقیقاتی در حوزه سلامت فرآورده‌های غذایی و آشامیدنی، تفاهم‎نامه همکاری مشترک امضا کردند.فروشگاه‎های زنجیره‎ای رفاه همیشه به‌دنبال افزایش سطح کیفی محصولات مواد غذایی بوده و با این هدف اخیرا تولید و توزیع محصولات با برند رفاه را آغاز کردیم و با نگاه به آینده امیدواریم بتوانیم با ورود این محصولات با کیفیت به سفره مردم سطح سلامت آنها را ارتقا دهیم.

سه مزیت صنعت غذا

«وضعیت رو به رشد صنایع غذایی»، «کیفیت مناسب و بین‌المللی محصولات تولیدی»، همچنین «ظرفیت بالای این صنعت در زمینه صادرات» سه مزیتی است که ضرورت توجه و شتاب بخشی برای رشد و افزایش صادرات در این صنعت را به همراه دارد.وحید مفید مدیرکل دفتر فر‌آورده‌های غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو با بیان این موضوع به «دنیای اقتصاد»

 
  
6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد