انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

چهار شنبه 1 آبان ماه 1398  -  Wednesday, October 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

۴۵ استاندارد بین المللی به نام جمهوری اسلامی ایران در سازمان بین المللی استاندارد به تصویب رسید

3 پیشنهاد استاندارد بین المللی با کسب حداکثر آراء توسط کشورهای عضو توسط متخصصان و صاحبنظران کشور ایران، به عنوان پروژه کاری جدید تصویب شد.

با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت؛ سرپرست معاونت صنایع وزارت صمت منصوب شد

مهدی صادقی نیارکی در حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صمت منصوب شد.

اجرای 100 درصدی طرح برچسب‌گذاری چراغ راهنمای تغذیه ای روی بسته بندی فرآورده های خوراکی و آشامیدنی

سازمان غذا و دارو در حوزه غذا موفق به اجرای 100 درصدی طرح برچسب‌گذاری چراغ راهنمای تغذیه ای روی بسته بندی فرآورده های خوراکی و آشامیدنی و تداوم اجرای برنامه‌های سلامت‌محور در حوزه نظارت بر غذا شامل کاهش اسیدهای چرب ترانس و اشباع، کاهش میزان قند و نمک در فرآورده‌های غذایی به‌منظور دستیابی به اهداف سند کنترل بیماری های غیر واگیردار در کشور شده است.

معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو: با دستور وزیر بهداشت، آرای کمیسیون های سازمان غذا و دارو به صورت شفاف اعلام می شود/

معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو گفت: تلاش ما این است که در اتاق شیشه ای کارهای سازمان غذا و دارو را انجام دهیم و در گام اول باید با دستور وزیر بهداشت، تمام آرای کمیسیون های این سازمان و دانشگاه های علوم پزشکی را به صورت شفاف اعلام کنیم.

پیروزبخت با رفع ابهام از موضوع ذرت ها: اجازه نمی دهیم محموله های آلوده به کشور وارد شود

رییس سازمان ملی استاندارد ایران با رفع ابهام از ذرت های آلوده گفت: اجازه نمی دهیم محموله ای که سلامت و ایمنی مردم را تهدید می کند؛ وارد کشور شود.

 
  
6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد