انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

جمعه 4 اسفند ماه 1396  -  Friday, February 23, 2018

اخبار انجمن

رئیس سازمات صنعت معدن و تجارت استان تهران منصوب شد

با حکم محمد شریعتمداری وزیر صنعت، یداله صادقی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران شد. در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران، الستی معاون توسعه مدیریت منابع و امور استانهای وزارت صنعت و امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران حضور داشتند.

گزارش وزارت بهداشت از تخلفات بهداشتی در اماکن مسکونی اعلام شد

رییس سامانه بهداشت ۱۹۰ وزارت بهداشت گفت از کشف و معدوم‌سازی بیش از ۲۰ تن موادغذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته خبر داد.هندس محراب آقازاده افزود: از عمده تخلفات بهداشتی که در برخی اماکن مسکونی انجام می‌شود، می‌توان به بسته بندی، تهیه و توزیع غیرمجاز مواد غذایی از قبیل سبزی خرد شده، انواع ترشیجات، خرد کردن گوشت و مرغ و ...،

جمع آوری آبلیموهای غیرمجاز

طرح ضربتی جمع آوری آبلیموهای غیر مجاز توسط سازمان تعزیرات حکومتی

بر گسترش همکاری ایران و سوئیس در حوزه استاندارد تاکید شد

نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در این دیدار با اشاره به روابط سیاسی، تجاری و اقتصادی مناسب بین دو کشور بر گسترش همکاریهای دوجانبه در زمینه تایید صلاحیت و ارزیابی انطباق تاکید کرد.

ایران تنها کشور موفق در اجرای برچسب تغذیه ای بر روی مواد غذایی است

به گزارش ایرنا از سازمان غذا و دارو، مجید داوری روز جمعه افزود: جلسه ای با نماینده سازمان جهانی بهداشت در سازمان غذا و داروی ایران برای معرفی فعالیت های کشور در زمینه کنترل بیماری های غیر واگیر برگزار شد.

 
  
6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد