انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

شنبه 4 آذر ماه 1396  -  Saturday, November 25, 2017

اخبار انجمن

واحد هاي توليد كننده چاي استان البرز زير ذره بين استاندارد

به گزارش روابط عمومي اداره كل استاندارد استان البرز: در شهريور ماه سال جاري ، از واحد هاي بسته بندي چاي استان ، توسط كارشناسان اين اداره كل برای کنترل درج تاريخ توليد (با استناد به بسته هاي بزرگ) بر روي محصول، بازرسی صورت پذيرفت .

ارزیابی ریسک در محصولات تراریخته وارداتی انجام نمی شود

رییس سازمان ملی استاندارد از واردات محصولات تراریخته(GMO) بدون ارزیابی ریسک به کشور ابراز نگرانی کرد و گفت: برای این محصولات باید مدیریت ریسک، قابلیت ردیابی، نشانه گذاری و آگاهی رسانی انجام شود. همچنین دستور تجدیدنظر در 3 هزار مورد استاندارد محصولات غذایی صادر شده است.

تعلیق پروانه واردات برنج تایلندی / تشدید نظارت‌ بر فرآورده‌های لبنی

مدیر کل امور غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو بر جدیت این سازمان در زمینه سلامت برنج‌های مصرفی به عنوان قوت غالب مردم، تاکید کرد و از تعلیق پروانه واردات برنج تایلندی به منظور بررسی کمی و کیفی این محصول خبر داد.

نگرانی‌ سازمان استاندارد در مورد استفاده از خمیرمرغ در تولید سوسیس و کالباس

معاون سازمان ملی استاندارد ایران گفت: استفاده از خمیرمرغ در تولید سوسیس و کالباس مشکلی ندارد اما باید سه شرط عدم استفاده از خمیرمرغ دپو شده، عدم استفاده از ضایعات مرغ و تولید خمیرمرغ حتی‌الامکان در واحد تولیدی فرآرده‌های گوشتی یا جابجایی با حمل و نقل کاملا بهداشتی رعایت شود.

همه کالاهای تولید داخل باید استاندارد باشند

نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران صبح امروز در نشست خبری به مناسبت روز جهانی استاندارد ( 22 مهر ) گفت : مجموع استانداردهای تدوین شده در کشور به 34 هزار و 574 مورد رسیده است.

 
  
6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد