انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 29 مرداد ماه 1397  -  Monday, August 20, 2018

اخبار انجمن

بخشنامه نحوه درج تاریخ تولید و انقضاء

بخشنامه نحوه درج تاریخ تولید و انقضا محصولات خوراکی و آشامیدنی از سوی سازمان غذا و دارو در دستور کار معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران قرار گرفت.بنا به بخشنامه ای از طرف سازمان غذا و دارو در راستای حمایت از حقوق مصرف کننده و رعایت مفاد ضوابط برچسب گذاری در خصوص درج تاریخ تولید و انقضا بر روی برچسب محصولات خوراکی و آشامیدنی علاوه بر رعایت سایر ضوابط و دستور العمل های ابلاغی، رعایت موارد ذیل الزامی می باشد.

تمهیدات سازمان ملی استاندارد ایران برای تسهیل در فرآیند تجارت

تقی تقی پور، مدیرکل دفتر ارزیابی کیفیت کالاهای صادراتی و وارداتی با اعلام این خبر گفت: در اجرای قانون جدید سازمان ملی استاندارد ایران علاوه بر تسهیل فرآیند استانداردسازی، حفظ و افزایش سطح کیفی کالا و خدمات مورد توجه قرار می گیرد.

الزام به برچسب گذاری مواد غذائی تراریخته دانلود فایل

احتراماً، پیرو بخشنامه شماره ۱۵۸۶۸/۶۷۵ مورخ ۲۶/۲/۹۷ در خصوص برچسب گذاری محصولات غذائی تراریخته با عنایت به بند چ ماده ۳۱ قانون برنامه ششم توسعه کشور، و با توجه به ضوابط و دستورالعمل های موجود ذیربط و ابلاغ آن به کلیه معاونت های محترم غذا و داروی کشور به استحضار می رساند

مهمترین دستاوردهای چهل و یکمین اجلاس کمیسیون کدکس مواد غذایی

چهل و یکمین اجلاس کمیسیون مواد غذایی به ریاست کشور برزیل و با همراهی3 نایب رئیس از کشورهای انگلیس، لبنان و اندونزی در مقر سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد در ایتالیا برگزار شد.

لزوم نظارت و ساماندهی تبلیغ کالاهای سلامت محور

دکتر شهریار مستوفی در کارگاه آموزشی طراحی پیام و تولید رسانه های آموزشی که امروز سه شنبه نوزدهم تیرماه با حضور کارشناسان نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی معاونت های غذا و دارو قطب سوم کشور در سالن جلسات معاونت غذا و دارو کرمانشاه برگزار شد عنوان کرد: رسانه های آموزشی در حوزه سلامت دارای نقشی مهم و کلیدی هستند. باتوجه به گسترش فناوری اطلاعات و پیشرفتی که در رسانه های جمعی صورت گرفته است باید بازنگری اساسی در تولید محتوای آموزشی و تبلیغاتی در حوزه سلامت انجام گیرد.

 
  
6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد