انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

جمعه 30 شهريور ماه 1397  -  Friday, September 21, 2018

اخبار انجمن

توسعه همکاری ایران و چین در زمینه استاندارد

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات بین‌الملل، در نشستی که معاون و مدیران کل معاونت تدوین و ترویج استاندارد ، نمایندگان سازمان حفاظت محیط زیست، راه آهن و شهرداری تهران حضور داشتند ، سازو کارهای همکاری علمی و موثر در زمینه تقویت و توسعه استانداردها برای اثربخشی بیشتر به بحث و بررسی گذاشته شد.

۳۷۰ واحد تولیدی در صنعت غذایی پایتخت مجوز استاندارد دارد

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان تهران، در سه ماه نخست سال جاری، کارشناسان استاندارد با انجام بازرسی‌، نمونه‌برداری و آزمون‌های استاندارد، برای 12 فرآورده غذایی در تهران پروانه استاندارد اجباری صادر کردند.

واردات مواد اولیه و کالاهای اساسی تسهیل می‌شود

رئیس کل گمرک ایران با توجه به اولویت‌ها واهداف تعیین شده این سازمان و در راستای تحقق دولت الکترونیک و منشور حقوق شهروندی، طی بخشنامه‌ای دستورالعمل جدیدی را درجهت ارائه تسهیلات هر چه بیشتر به واردکنندگان، به گمرکات سراسر کشور ابلاغ کرد.

در فصل برداشت لیمو ترش نظارت سازمان های تعزیرات حکومتی نسبت به فروش لیمو ترش از باغ تا مصرف کننده کمرنگ تر شده است

درحالیکه باوجود فصل برداشت و عرضه لیموترش، قیمت این محصول در بازار مصرف همچنان بالاست و تفاوت دو تا سه برابری را از باغ تا بازار دارد، عضو هیات مدیره اتحادیه باغداران گفت: لیموترش تا یک ماه دیگر فراوان‌تر و ارزان‌تر می‌شود.

مشکلات تولیدکنندگان صنایع غذایی بررسی می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور گفت: مشکلات تولیدکنندگان و فعالان صنایع غذایی و برندهای معروف مواد غذایی با توجه به شرایط کشور روز سه شنبه در نشستی مشترک با حضور وزیر کشور بررسی می شود.

 
  
7    8    9    10    11    12    13    14    15    16   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد