انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

یک شنبه 3 تير ماه 1397  -  Sunday, June 24, 2018

اخبار انجمن

سازمان استاندارد یکی از دستگاههای تاثیرگذار در تحقق حمایت از کالای ایرانی است

نیره پیروزبخت، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران در نشست آموزشی _مشورتی مدیران ستادی و استانی سازمان ملی استاندارد ایران با اشاره به شعار حمایت از کالای ایرانی، امسال را سال شکوفایی سازمان ملی استاندارد ایران دانست.

احتمال آلودگی مواد غذایی به وسیله ی انتقال مواد شیمیایی از موادی که در آنها بسته بندی شده وجود دارد

کارشناس بهداشت مواد غذایی در پاسخ به این سوال که آیا پلاستیک مصرفی در حفظ و نگهداری مواد غذایی می تواند باعث ایجاد مسمومیت شود؟ گفت: پلاستیک ها ممکن است در اثر اکسیداسیون در هوا خراب شوند، به ویژه وقتی که به صورت لایه های نازک با سطح گسترده در برابر هوا قرار گیرند.

طرح طاها اقدامی سازنده برای ترویج استاندارد

محمود فرمانی، مدیر کل استاندارد استان گلستان گفت: اجرای طرح طاها اقدامی مهم و سازنده در راستای صیانت از حقوق مصرف کنندگان و ترویج استاندارد است.وی با اشاره به تاریخچه طرح اجرای هماهنگ استاندارد، افزود: با توجه به وظایف قانونی سازمان ملی استاندارد ایران مبنی بر تدوین استاندارد و نظارت بر اجرای آن در خصوص فرآورده های مشمول استاندارد اجباری طرحی از سال 84 با عنوان طرح

استانداردهای ایران سختگیرانه نیست

رییس سازمان ملی استاندارد ایران با بیان اینکه حمایت از مصرف کنندگان در اولویت اول و حمایت از تولیدکنندگان در اولویت دوم قرار دارد، گفت: به طور حتم با تولیدکنندگان متخلف برخورد خواهد شد.

کمبود و احتکار مواد غذایی نداریم

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی با بیان اینکه کمبودی در بازار وجود ندارد، گفت: از ابتدای اردیبهشت ماه قیمت برخی محصولات اندکی افزایش یافته است.درباره بازار مواد غذایی اظهار کرد: تا به امروز برای واردات مواد غذایی دلار با نرخ ۴۲۰۰ تومان به واردکنندگان اختصاص داده نشده است و اگر ارزی ارائه شده باشد، محصولاتی که با این نرخ خریداری شده به بازار وارد نشده است.

 
  
7    8    9    10    11    12    13    14    15    16   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد