انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

یک شنبه 3 تير ماه 1397  -  Sunday, June 24, 2018

اخبار انجمن

کشف 10 هزار کارتن نوشمک غیر مجاز!

با حضورکارشناسان واحد نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی شبکه بهداشت و درمان پاکدشت، تحت پوشش معاونت غذا دارو دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، 10 هزار کارتن نوشمک که در شرایط غیر بهداشتی تولید شده بود، کشف و معدوم شدند.

پارسال 93 درصد هدف صادراتی صنایع غذایی و دارویی تحقق یافت

«مهدی صادقی نیارکی»، مهمترین اقلام صادراتی را شامل فرآورده های لبنی و بستنی، شیرینی و شکلات، زعفران، رب گوجه فرنگی، آبمیوه و کنسانتره، ماکارونی و پاستا، عصاره شیرین بیان، آرد گندم، فرآورده های سیب زمینی، پودر شوینده ومایع ظرفشویی و انواع داروی انسانی اعلام کرد.

آثار یکسان‌سازی نرخ ارز بر بازار محصولات کشاورزی و غذایی

اعضای کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی اتاق تهران در اولین نشست این کمیسیون در سال 97، به بررسی آثار نوسانات اخیر نرخ ارز روی بازار محصولات کشاورزی و غذایی پرداختند. همچنین در این نشست تجارت محصولات کشاورزی و غذایی در سال 96 مرور شد.

برای ثبت‌سفارش کالا هیچ مشکلی وجود ندارد

مدیرکل مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت تاکید کرد: در زمینه ثبت سفارش کالا هیچ گونه مشکلی وجود نداشته و در هفته‌های گذشته این روند به حالت مرسوم خود دنبال شده است.

شرط وزارت بهداشت برای واردات برنج/کیسه‌های برنج وارداتی برچسب‌گذاری می‌شوند

در پی ابلاغ وزارت جهاد کشاورزی مبنی بر تسهیل واردات برنج به کشور، سخنگوی سازمان غذا و دارو نحوه نظارت بر ایمنی و سلامت برنج‌های وارداتی را تشریح و تاکید کرد: در دستورالعمل سازمان غذا و دارو میزان مجاز مواد و فلزات سنگین مانند آرسنیک و... بر اساس استانداردها تعیین شده و برنجی که این استانداردها را دارا باشد، می‌تواند برای ورود به کشور مجوز دریافت کند.

 
  
8    9    10    11    12    13    14    15    16    17   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد