انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

جمعه 30 شهريور ماه 1397  -  Friday, September 21, 2018

اخبار انجمن

صدور ۶۳ پروانه كاربرد علامت استاندارد در فارس

مرتضی رهنما، مدير كل استاندارد استان فارس با اشاره به صدور 63 پروانه كاربرد علامت استاندارد جديد برای محصولات توليدي استان در زمينه صنايع غذايي، بسته بندي، آب معدني، مصالح ساختماني وصنايع شيميايي در 4ماهه اول سال جاري خبر داد و گفت : 30درصدازاين پروانه هاتشويقي است و دراين مدت 132استاندارد ملي توسط كارشناسان این اداره كل موردبازنگري قرارگرفت.

استاندارد مراقب سلامت غذایی هست، نگران نباشید

رییس و مسئولان سازمان ملی استاندارد ایران در نشستی با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در خصوص کنترل دقیق تر محصولات غذایی و تجهیزات پزشکی وارداتی و تولیدات داخل بحث و تبادل نظر کردند.

سازمان ملی استاندارد ایران، محصولات تراریخته را از جوانب مختلف بررسی می کند

مدیرکل دفتر نظارت بر اجرای استاندارد غذایی، آرایشی، بهداشتی و حلال سازمان ملی استاندارد ایران در برنامه « نبض » که شامگاه جمعه 5 مرداد از شبکه خبر پخش شد اعلام کرد: سازمان ملی استاندارد ایران، محصولات تراریخته را از جوانب مختلف بررسی می کند.

برنج تراریخته وارد نمی شود/ آغاز برچسب گذاری محصولات

وحید مفید با حضور در برنامه نبض شبکه خبر، گفت: ما هیچ گونه واردات برنج تراریخته نداریم.وی با تأکید بر اینکه برنج تراریخته نیز در کشور تولید نمی شود، افزود: موضوع برچسب گذاری محصولات تراریخته در دستور کار سازمان غذا و دارو قرار دارد.

کشف و ضبط بیش از ۷ هزار کیلوگرم انواع مواد غذایی فاسد و غیربهداشتی/ یک باب انبار و سردخانه پلمب شد

دستگاه قضایی نسبت به موارد تهدیدکننده سلامت عمومی حساسیت ویژه‌ای دارد و در این راستا دادستان‎ها هر یک به فراخور نقش خود به این موارد ورود کرده‌اند، البته پر واضح است که توقع از قوه قضاییه برای ورود به عرصه حقوق عامه در زمینه سلامت عمومی باید توقع متناسب و مبتنی بر انصاف باشد؛ چرا که این حوزه بسیار گسترده است و هنوز بسیاری از موارد آن به صورت دقیق تبیین نشده است.

 
  
8    9    10    11    12    13    14    15    16    17   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد