انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

چهار شنبه 1 فروردين ماه 1397  -  Wednesday, March 21, 2018

اخبار انجمن

معدوم کردن یک تن آبلیموی غیر قابل مصرف

ییس مرکز بهداشت شماره یک اصفهان گفت: کارشناسان بهداشت محیط در بازرسی از کارگاه بسته بندی آبلیمو، بیش از یک تن آبلیموی غیر بهداشتی کشف ومعدوم کردند.حمید ترک زاده افزود: در این کارگاه بطری آبلیمو های تاریخ گذشته و غیر قابل مصرف را در دبه های 20 لیتری تخلیه و به صورت عمده توزیع می کردند.

توقیف کلوچه و ماست غیراستاندارد در تهران

مسلم بیات، مدیر کل استاندارد استان تهران گفت: بازرسان استاندارد در گشت مشترک با اتاق اصناف تهران و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان شهریار، از واحدهای تولیدی صنایع غذایی، 45هزار عدد کلوچه با نام تجارتی بهامین را که بدون مجوز استاندارد تولید شده‌بود، را توقیف کردند.

خرید و فروش نوشیدنی های بدون برچسب اصالت و سلامت ممنوع

معاون مدیرکل مبارزه با قاچاق کالاهای هدف در پاسخ به این سئوال که چگونه در بازارهای کشور شاهد حجم بالایی از نمونه های آبمیوه عربی هستیم و از سوی وزارت صمت تأکید می شود مجوزی در این بخش صادر نشده است؟ توضیح داد: واردات هرگونه اقلام سلامت محور (که آبمیوه ها نیز جزیی از آن است) منوط به مجوز وزارت بهداشت (سازمان غذا و دارو) است و برای آبمیوه های عربستانی هیچ مجوزی صادر نشده لذا قاچاق قطعی است. وی به شیوه رهگیری کالاهای سلامت محور

امحا حدود دو تن چای غیرقابل مصرف در گیلان

مدیر نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان از امحا حدود دو تن چای خبر داد. این مقام مسوول اظهار داشت: با توجه به گزارشی که به معاونت غذا و دارو دانشگاه رسیده بود، با هماهنگی های انجام شده در اسرع قت کارشناس واحد نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان صومعه‌سرا از شرکت تولیدی چای بازدید و حدود دو تن چای با ارزش ریالی حدود سیصد میلیون ریال را توقیف نمود.

لبنیات با نام تجارتی تندیس غیراستاندارد است

مسلم بیات ، مدیر کل استاندارد استان تهران گفت: کارشناسان استاندارد در بازرسی‌ های مستمر ، بارها خطوط تولید واحد تولید فرآورده‌های لبنی امید پروتئین سلامت با نام تجارتی تندیس را پلمپ کردند و تولیدکننده متخلف ، اقدام به فک غیرقانونی پلمپ خطوط تولید کرده‌است.

 
  
8    9    10    11    12    13    14    15    16    17   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد