انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

یک شنبه 3 تير ماه 1397  -  Sunday, June 24, 2018

اخبار انجمن

۳۶ هزار محموله صادراتی و وارداتی زیرنظر بازرسان استاندارد در تهران

محمودرضا طاهری، مدیر کل استاندارد استان تهران با تاکید بر تسهیل امور گمرکی واستقرار سامانه‌های الکترونیکی در گمرکات استان، گفت: در سال گذشته، حدود 36 هزار و 400 محموله صادراتی و وارداتی توسط کارشناسان این اداره‌کل مورد بازرسی قرار گرفت.گفت: در سال گذشته، بیش از 36 هزار فقره گواهینامه انطباق وارداتی و 160 فقره گواهینامه انطباق صادراتی از سوی این اداره‌کل صادر شد.

اداره کل امور فرآورده‌های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو اعلام کرد

مدیرکل امور فرآورده‌های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو طی نامه‌ای به معاونت‌های غذا و داروی سراسر کشور اصلاح دستورالعمل واردات برنج در راستای تسهیل واردات این محصول را اعلام کرد.

حذف کامل اسید چرب ترانس از فرآورده‌های غذایی تا پایان دولت دوازدهم

دکتر سیدحسن هاشمی در حاشیه نخستین مجمع سلامت استان تهران با حضور در جمع خبرنگاران، گفت: باید خوشحال باشم که موضوع سلامت به تدریج دارد اجتماعی می‌شود و همه دستگاه‌ها خودشان را در این زمینه موظف می‌دانند. زیرا آقای رئیس جمهور رئیس شورای عالی سلامت هستند و خیلی مهم است که دستگاه‌های مختلف برای سلامت مردم احساس تکلیف می‌کنند.

در زمینه استاندارد کالا‌ها، سرآمد منطقه هستیم

نیره پیروزبخت با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری شنبه شب شبکه دو سیما، گفت: با توجه به اینکه استاندارد‌های اجباری، کالا‌های محدودی را در بر می‌گیرد بنابراین نشان استاندارد در برخی از کالا‌ها وجود ندارد، اما در مواردی که نشان استاندارد وجود دارد در نظرسنجی‌های سال‌های ۹۵ و ۹۶ مردم نسبتاً راضی بودند، اما سازمان ملی استاندارد هنوز رضایت ندارد و امیدواریم دامنه استاندارد کالا‌ها بیشتر گسترش یابد.

۵۹ پروانه استاندارد در لرستان صادر شد

مرضیه قنبریان، مدیر کل استاندارد استان لرستان گفت: در راستای استانداردسازی محصولات تولیدی استان، در سال گذشته، 50 پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری، 7 پروانه استاندارد تشویقی و 2 پروانه استاندارد کارخانه ای در لرستان صادر شد.

 
  
9    10    11    12    13    14    15    16    17    18   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد