انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 26 آذر ماه 1397  -  Monday, December 17, 2018

اخبار انجمن

تقدیر از برگزیدگان صنعت غذای کشور در همایش روز جهانی غذا

همایش ملی روز جهانی غذا صبح امروز با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رئیس سازمان غذا ودارو، مدیر کل دفتر فرآورده های غذایی سازمان غذا و دارو، رئیس هیات مدیره و دبیرکل کانون کانون انجمن های صنایع غذایی ایران و جمعی از صنعتگران و تولیدکنندگان صنایع غذایی کشور در مرکز همایش های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.

استاندارد غذای حلال ایران با انطباق ۹۸ درصدی با فقه جعفری به تصویب همه ی کشورهای اسلامی رسیده است

رئیس سازمان ملی استاندارد با بیان این که یکی از فعالیت های این سازمان، پیگیری استاندارد حلال در منطقه بوده است، گفت: با پیگیری های انجام شده، در میان 32 کشور اسلامی، استاندارد غذای حلال ایران با انطباق 98 درصدی با فقه جعفری به تصویب رسید که این نشان از برتری علمی و استدلال منطقی کشورمان دارد.

ضرورت اصلاح الگوی تغذیه‌ برای حفظ و ارتقای سلامت

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در این همایش گفت: فائو هر ساله در تاریخ 16 اکتبر (24 مهرماه) با برگزاری مراسم‌های با‌شکوهی روز جهانی غذا را که مقارن با سالروز تاسیس این سازمان بین‌المللی است، در اقصی نقاط جهان گرامی می‌دارد. مراسم روز جهانی غذا در 150 کشور جهان از جمله جمهوری اسلامی ایران با حضور تمامی دست اندرکاران امر تولید غذا برگزار می‌شود و به همین دلیل نیز این رویداد یکی از شناخته شده‌ترین روزهای موجود در تقویم جشن‌های مهم سازمان ملل متحد به شمار می‌رود.

سرانه مصرف لبنیات در کشور پایین است/ الزامات بهداشتی مواد لبنی رعایت شود

وزیر بهداشت با تاکید بر لزوم ارتقای فرهنگ مردم در حوزه مصرف لبنیات، گفت‌: باید مردم را به استفاده از لبنیات تشویق و قوانین و مقررات را هم در این حوزه سهل کنیم.

رضا رحمانی سرپرست وزارت صنعت معدن و تجارت شد

طبق اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی دولت حسن روحانی در نامه‌ای ضمن پذیرش استعفای محمد شریعتمداری از سمت وزارت صنعت، معدن و تجارت از زحمات و خدمات وی در طول دوران تصدی این وزارتخانه قدردانی و رضا رحمانی را به عنوان سرپرست تعیین کرد.

 
  
9    10    11    12    13    14    15    16    17    18   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد