انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 26 آذر ماه 1397  -  Monday, December 17, 2018

اخبار انجمن

سوء تغذیه ناشی از فقدان اطلاعات درباره خوراکی ها بسیار بیشتر از میزان گرسنگی است

دکتر وحید مفید در برنامه «روزنه» رادیو گفت و گو درباره موضوع سوء تغذیه و کمبود غذا گفت: مهم ترین موضوع در مورد تغذیه در دنیا فقدان اطلاعات و آگاهی مصرف کننده و انتخاب مناسب غذاست بطوریکه شدت گرسنگی بسیار کمتر از سوء تغذیه به دلیل فقدان اطلاعات درباره مواد مصرفی است.

کشف انبار غیر مجاز موادغذایی در شهرستان فردوس

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس گفت: بیش از 64 هزار قلم مواد غذایی از جمله انواع نوشیدنی، چای، دمنوش و سایر اقلام به ارزش بیش از 142 میلیون تومان از این انبار کشف شد.

لزوم ترویج مصرف الگو‌های غذایی سالم

دکتر هدایت حسینی گفت: اضافه وزن، چاقی و در پی آن بیماری‌های غیر واگیر یکی از مشکلات اساسی حوزه غذا، تغذیه و نظام سلامت است و به دلیل پیروی نکردن از الگو‌های غذایی سالم و تغذیه‌ای، کمبود ریز مغذی‌ها مانند کمبود ویتامین D، کلسیم و آهن نیز در کشور شیوع گسترده‌ای دارد.

چاقی و اضافه وزن ۲ میلیارد نفر را در معرض خطر قرار داده است

معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو در پیامی بمناسبت روز جهانی غذا، عنوان کرد که معضل سوء تغذیه ناشی از چاقی و اضافه وزن و الگوهای غذایی ناسالم، نیز سلامت بیش از ۲ میلیارد نفر را در سراسر جهان در معرض خطر قرار داده است .

۸۰ هزار کالا مشمول قانون استاندارد

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران: در قانون جدید و در رویکرد استاندارد سازی نوین 80 هزار کالا، خدمت و فرایند مشمول قانون استاندارد می شود.نیره پیروزبخت، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران با حضور در برنامه گفتگوی 18:30 شبکه خبر درباره ارتقای جایگاه استاندارد ایران گفت:در سازمان بین المللی استاندارد شاخص هایی برای رتبه بندی سازمان های عضو وجود دارد.

 
  
10    11    12    13    14    15    16    17    18    19   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد