انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 3 تير ماه 1398  -  Monday, June 24, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

حوزه غذا، آب و بهداشت از مسایل امنیتی جدا نیست

دکترسیدحسن هاشمی درهمایش تخصصی بهداشت عمومی و امنیت غذایی که به میزبانی دادسراهای عمومی و انقلاب استان تهران برگزارشد، اظهارکرد: وضعیت آب و غذا در کشورمناسب است و نباید خودزنی کنیم چرا که بیشترین شایعات حتی در کشورهای پیشرفته نیز در حوزه غذا وجود دارد و نباید فکر کنیم که با اظهارات منفی و ناامیدانه، جامعه دچار التهاب نمی شود.

تشدید نظارت وزارت بهداشت بر "غذا"/محصولات کشاورزی شناسنامه‌دار شوند

مدیرکل فرآورده‌های غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو با بیان اینکه برنامه‌ای با عنوان تدوین "نظام جامع ایمنی غذا در کشور" در دستور کارمان قرار دارد، گفت: برای اینکه بتوانیم در قالب این برنامه و بعد از انجام پایش‌های اولیه، محصولات دارای مشکل را ردیابی کنیم، لازم است که محصولات کشاورزی شناسنامه‌دار شوند تا تولیدکننده آنها قابل ردیابی باشد.

بازرسی وزارت بهداشت از رستوران‌ها و اماکن بین‌راهی / کنترل کیفی مواد غذایی

مهندس سیدرضا غلامی - رئیس اداره بهداشت مواد غذایی و بهسازی اماکن عمومی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت ضمن اعلام این خبر افزود: بر اساس دستورالعمل ابلاغی، برنامه مدیریت مهندسی بهداشت محیط در سلامت نوروزی امسال از پانزدهم اسفند آغاز و تا پایان روز پانزدهم فروردین ماه سال ۹۷ ادامه خواهد داشت.

محصولات تراریخته / مضرات و فواید

هدف از مهندسی ژنتیک در گیاهان انتقال یک یا چند ژن به گیاه می‌باشد که در صورت موفقیت یک ویژگی جدید به گیاه می‌بخشند. این ویژگی جدید معمولاً در گیاهان هم خانواده یافت نمی‌شود. به همین دلیل انتقال ژن یا ژنهای عامل این ویژگی، که گاهی در گیاهان غیر هم خانواده یا حتی موجود زنده دیگر مانند یک گونه باکتری موجود می‌باشد، از طریق روشهای متداول اصلاح نباتات محقق نخواهد شد.

صدور پروانه استاندارد برای ۳۶ فرآورده در تهران

به گزارش روابط عمومی اداره‌ کل استاندارد استان تهران: در جلسات کمیته علایم ، کارشناسان استاندارد ضمن بررسی ، نمونه برداری و آزمون انواع فرآورده‌های غذایی، ساختمانی، شیمیایی، الکترونیکی ومکانیکی ، پروانه کاربرد علامت استاندارد کنسرو خوراک لوبیا چیتی و سوسیس در سس گوجه با نام تجارتی 777، کنسرو مخلوط سبزیجات با نام تجارتی مائده، شامپوی سر با نام تجارتی Cruise، کف‌پوش لمینت با نام تجارتی ایزوفام( تشویقی)، بتن آماده از واحدهای تولیدی احمدعلی صبری شندی

 
  
193    194    195    196    197    198    199    200    201    202   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد