انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

یک شنبه 28 بهمن ماه 1397  -  Sunday, February 17, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

تشکیک درباره محصولات غذایی باعث کاهش مصرف نمی‌شود، لذت مردم را کاهش می‌دهد

محمدرضا مرتضوی گفت: باید اجازه دهیم مردم محصولات غذایی را با لذت مصرف کنند و این تشکیکی که در خصوص برخی محصولات غذایی به وجود آورده می‌شود، لذت مردم از مصرف غذا را کاهش می‌دهد.

18 آبان ، سیزدهمین دوره جایزه ملی کیفیت ایران برگزار می شود

نیره پیروزبخت ، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در نشست خبری صبح امروز یکشنبه 16 آبان ، که به مناسبت روز ملی کیفیت برگزار شد با بیان اینکه پیش از این گواهینامه های تائید صلاحیت ایران در 32 کشور پذیرفته می شد ، گفت : با نهایی شدن موافقتنامه چندجانبه بین سازمان ملی استاندارد ایران و مجمع تائید صلاحیت آسیا و اقیانوسیه ، گواهینامه های سیستم های مدیریت کیفیت شرکت های مورد تائید سازمان ملی استاندارد ایران در بیش از 70 کشور دنیا قابل قبول است.

موضوع استاندارد حلال را پیگیر هستیم

پیروز بخت گفت: 4 مولفه برای دریافت نشان کیفیت تعیین شده که یکی از این مولفه‌ها استاندارد است و مابقی شامل قیمت، سرعت و نوآوری می‌شود.

رونمایی از نشان حلال در سازمان ملی استاندارد ایران

با هدف ارتقاء سطح اطمینان از تحقق احکام نورانی اسلام برای تأمین مواد غذایی حلال در جامعه اسلامی و رعایت چارچوب دستورالعمل صدور، تجدید، تعلیق، رفع تعلیق و ابطال کاربرد نشان حلال ، پروانه کاربرد نشان حلال به پنج واحد تولیدی اعطاء شد.

ورود جدی به حوزه تجارت کالاهای حلال

رئیس سازمان ملی استاندارد با تاکید بر اینکه در حوزه تجارت کالاهای حلال باید به صورت جدی وارد شویم گفت که سهم سالانه تجارت کشورهای اسلامی در حوزه حلال ۲۵۰۰ میلیارد دلار است.

 
  
193    194    195    196    197    198    199    200    201    202   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد