انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 29 مرداد ماه 1397  -  Monday, August 20, 2018

اخبار انجمن

حمید اشتری معاون توسعه مدیریت، امور حقوقی و مجلس شد

با ابلاغی از سوی نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران، حمید اشتری به عنوان معاون توسعه مدیریت، امور حقوقی و مجلس سازمان ملی استاندارد ایران منصوب شد.

وزارت بهداشت درباره ممنوعیت تبلیغ برخی اقلام مواد غذایی سخت‌گیری کرده است

کاوه زرگران در مورد ممنوعیت تبلیغ برخی مواد غذایی از سوی وزیر بهداشت، گفت: براساس بندی از از ماده 37 قانون برنامه پنجم، تفسیر کالاهای آسیب‌رسان سلامت در اختیار وزارت بهداشت قرار گرفت و وزارت بهداشت هم آن را در اختیار معاون سلامت این وزارتخانه قرار داد.

معرفی بسته حمایتی سازمان ملی استاندارد ایران از تولید و تجارت

بسته حمایتی سازمان ملی استاندارد ایران از تولید و تسهیل تجارت در سال حمایت از کالای ایرانی در زمینه صادرات و واردات معرفی شد.این بسته که در 16 بند تدوین شده است به شرح زیر می باشد: 1-تشویق و اجرای فرآیند ثبت کالا برای واردات کالاهایی که مشمول استاندارد اجباری می باشند، تاکید می گردد.

طرحهای حمایتی سازمان ملی استاندارد ایران از تولید و تجارت

نیره پیروزبخت در نشستی خبری که امروز در سازمان ملی استاندارد ایران برگزار شد از تدوین بسته حمایتی این سازمان برای حمایت از تولید ملی خبر داد و گفت: با اجرای این بسته هزینه های واردات مواد اولیه و کالاهای واسطه ای تولید کاهش می یابد.

ضرورت اصلاح الگوی تغذیه با کاهش چربی، نمک و قند

مدیر نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه همدان در گفتگوی زنده تلویزیونی برضرورت اصلاح الگوی تغذیه با کاهش چربی، نمک و قند تاکید کرد.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد