انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

چهار شنبه 1 آبان ماه 1398  -  Wednesday, October 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

شعار فائو به مناسبت 16 اکتبر روز جهانی غذا:فعالیت های ما آینده ما را می سازند/ رژیم غذایی سالم برای جهانی بدون گرسنگی

سازمان خوار و بار و کشاورزی ملل متحد (فائو) اعلام کرد خوردن غذاهای ناسالم نه تنها عامل یک پنج از مرگ و میر در جهان است بلکه سالانه حدود2 هزار میلیارد دلار هزینه به بودجه سلامت کشورها وارد می کند.

جایگاه ایران در استاندارد حلال

وحید مرندی مقدم، معاون نظارت براجرای استاندارد، با نگاهی بر جایگاه ایران در استاندارد حلال، هدف از اجرای این استاندارد را دستیابی به یکنواختی و اندازه گیری آزمون آزمایشگاهی و ایجاد طرح های تایید صلاحیت به منظور تسریع تبادل مواد کالاهای تولیدی در جهان اسلام دانست

نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران: برای رونق تولید حامی تولید ملی باکیفیت ایم

تاكيدات رهبر معظم انقلاب بر " حمایت از توليد" در سال هاي اخير و به طور اخص " رونق توليد " در سال 98 با توجه به تشديد تحريم هاي آمريكا و هدف قرار دادن اقتصاد و معيشت مردم، اهميت بيشتري پيدا كرده است، چرا که " رونق توليد" به عنوان پايه و اساس پيشرفت و توسعه اقتصاد كشور برای مقابله با تهدید و تحریم های ناعادلانه، در بيانات رهبري معظم به وضوح آمده است.

پیام روز جهانی استاندارد ۲۰۱۹

ویدئو رسانه ای مدرن برای بیان دیدگاه است. پیشرفت های فناوری، جهان ما را تغییر داده است، تغییرات بنیادی در سرگرمی ها، ارتباط نزدیکتر اعضای خانواده و دوستان با یکدیگر در سراسر جهان ،غنی تر کردن تجربیات ارتباطی ما و بهبود چشمگیر در حوزه مراقبت های پزشکی و تحصیلات، دنیای ما را دستخوش تحول کرده است.

عزم دولت سوریه با همکاری سازمان استاندارد برای توسعه روابط تجاری با ایران

سفیر سوریه با رییس و جمعی از مسئولان سازمان ملی استاندارد ایران دیدار و بر عزم و اراده دولت سوریه برای تجارت بین دو کشور با هدف رونق اقتصادی و تجاری سوریه تاکید کرد.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد