انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 7 خرداد ماه 1397  -  Monday, May 28, 2018

اخبار انجمن

سه انتصاب جدید در سازمان ملی استاندارد ایران

صبح امروز و با حضور رییس سازمان ملی استاندارد ایران،مدیران کل دفتر مطالعات تطبیقی و مشارکت در تدوین استانداردهای بین المللی، دفتر ارزیابی کیفیت کالاهای صادراتی و وارداتی و توسعه منابع انسانی و امور پشتیبانی معرفی شدند.

بی کیفیت خواندن کالای ایرانی، حرف صحیحی نیست

سید محمدرضا مرتضوی با تشکر از درایت رهبر معظم انقلاب در انتخاب شعار سال و حمایت از کالای ایرانی گفت: رهبر انقلاب بزرگترین لطف را به تولید کننده داشتند .دبیرکل خانه صنعت و معدن و تجارت ایران ادامه داد: بی کیفیت خواندن کالای ایرانی، حرف صحیحی نیست. فرش، فولاد، پسته، زعفران، لبنیات و شیرینی ایرانی قابل رقابت با دنیاست. موسسه استاندارد هم در صیانت از کیفیت سختگیری زیادی دارد و همین منجر به کیفیت بالای کالا شده است.

مشاور و حامی تولیدکنندگان هستیم

نیره پیروزبخت، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران در هم اندیشی حمایت از کالای ایرانی و در جمع تولیدکنندگان برجسته کشور گفت: سازمان ملی استاندارد در سال حمایت از کالای ایرانی حامی و مشاور تولیدکنندگان خواهد بود.

ستاد مرکزی اطلاع رسانی داروها و سموم سازمان غذا و دارو اعلام کرد؛

ستاد مرکزی اطلاع رسانی داروها و سموم سازمان غذا و دارو طی اطلاعیه ای با عنوان پیشگیری از مسمومیت با قارچهای سمی، گونه قارچی Amanita virosa را عامل مسمومیت های اخیر معرفی کرد.ا توجه به علایم گزارش شده، قارچ عامل مسمومیت هموطنانمان از جنس و گونه Amanita virosa می باشد که تا حدودی به قارچهای خوراکی شباهت داشته و می تواند در کنار آنها در محل رویش وجود داشته باشد." همچنین در ادامه این اطلاعیه

قارچ‌ سمی می‌تواند کشنده باشد

با اشاره به بروز مسمومیت‌های اخیری که به دلیل استفاده از قارچ‌های وحشی رخ داده است، تاکید کرد: قارچ‌های سمی از روی ظاهر قابل شناسایی نیستند. قارچ شناسان با سابقه نیز ممکن است از روی ظاهر یک قارچ بگویند سمی نیست، اما همان قارچ در آزمایشگاه سمی شناخته شود. بر همین اساس همه قارچ‌ها از نظر ما سمی هستند، مگر اینکه خلافش ثابت شود. این موضوع نیز در آزمایشگاه ثابت می‌شود.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد