انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

شنبه 4 آذر ماه 1396  -  Saturday, November 25, 2017

اخبار انجمن

نشانگر تغذیه ای، راهنمای سریع انتخاب مواد غذایی مناسب برای بیماران دیابتی

طرح درج نشانگر رنگی بر روی لیبل مواد غذایی، به منظور سهولت انتخاب مواد غذایی مناسب جهت هر مصرف کننده در کل کشور در حال اجرا می باشد. دیابت یا بیماری قند خون یک اختلال سوخت و سازی در بدن است. در این بیماری توانایی تولید هورمون انسولین در بدن از بین می‌رود یا بدن در برابر انسولین مقاوم شده

سازمان غذا و دارو پیشرو در مبارزه با قاچاق کالا است

دکتر بهروز جنت در گفتگو با روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه با اشاره به اینکه سازمان غذا و دارو مسئول مستقیم مبارزه با قاچاق نیست گفت: این سازمان به علت اینکه بعضی از محصولات قاچاق در حیطه سلامت قرار می گیرد و به سلامت مردم آسیب می رساند، مبارزه با پدیده را از اصول کاری خود قرار داده است.

غنی سازی محصولات غذایی با ویتامین ها

رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی با منشأ گیاهی سازمان غذا و دارو ، گفت: در راستای دستورالعمل های وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو، بسیاری از محصولات غذایی با ویتامین های گروه B، D، C، آهن و اسید فولیک غنی می شوند.

نشان حلال منفعت آور و همگرا کننده کشور های مسلمان

رئیس مرکز تحقیقات حلال سازمان غذا و دارو در همایش معرفی و آغاز به کار قشم بعنوان اولین مرکز گردشگری حلال جمهوری اسلامی ایران ضمن تاکید بر پتانسیلهای آزمایشگاهی این جزیره گفت:ایجاد نشان حلال برای فراورده های سلامت علاوه بر منفعت آور مناسب می تواند در ایجاد همگرایی جهانی بین کشورهای مسلمان موثر باشد.

ممنوعیت واردات روغن بسته بندی سرخ کردنی

رییس اداره نظارت و ارزیابی فرآورده های غذایی و آشامیدنی با منشاء دامی و دریایی سازمان غذا و دارو از ممنوع بودن واردات روغن بسته بندی سرخ کردنی خبر داد.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد