انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

پنج شنبه 27 دى ماه 1397  -  Thursday, January 17, 2019

اخبار انجمن

تامین به موقع کالاهای اساسی از اولویت های دولت است

بابک دین‌پرست در حاشیه بازدید از زیرساخت های بندر امام خمینی (ره) و اسلکه های این بندر بیان کرد: بازدید از بندر امام خمینی (ره) به دستور رییس جمهوری و به منظور اهمیت این بندر و بررسی وضعیت آن انجام گرفته است، بیش از 75 درصد از کالاهای اساسی کشور و 90 درصد غلات از بندر امام خمینی(ره) وارد کشور می شود به همین منظور این بندر از بنادر مهم کشور است.

سامانه مدیریت هوشمند توزیع کالاهای اساسی راه‌اندازی شد

رئیس اتاق تعاون ایران از تهیه سامانه مهتاب ویژه توزیع کالاهای اساسی از زمان تخصیص ارز تا زمان دریافت سهیمه مورد نظر هر خانوار خبر داد.بهمن عبداللهی در نشست «بررسی مشکلات توزیع کالاهای اساسی با همکاری‌ تعاونی‌های مصرف» اظهار داشت: تأمین و توزیع کالاهای اساسی از ابتدای تحریم‌ها تشدید شده چرا که نظارت و کنترل جامعی بر روی ارز مصرف شده برای تأمین کالاهای اساسی وجود ندارد.

اجرای طرح تامین و توزیع کالا به تعاونی ها سپرده می شود

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: اجرای طرح تامین و توزیع کالاهای اساسی که 8.5 میلیارد یورو هزینه دارد، به بخش خصوصی واگذار خواهد شد.در نشست با رئیسان تعاونی ها در اتاق تعاون ایران اظهار داشت: آمریکا جنگی را با ایران اسلامی آغاز کرده، که این جنگ اقتصادی ابعاد وسیعی دارد.

برگزاری جلسه ایی پیرامون تجدید نظر ششم استاندارد آبلیمو ترش در سازمان غذا و دارو

جلسه ایی مورخ 97/10/23 با حضور آقای دکتر مفید مدیر کل محترم امور فرآورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو ، معاونت محترم دفتر نظارت براجراي استاندارد صنايع غذايي ، نماینده انجمن صنفی صنعت آبلیموی ایران و برخی از تولیدکنندگان آبلیمو پیرامون تجدید نظر ششم استاندارد 117 در سازمان غذا و دارو برگزار گردید .

در کمیسیون کشاورزی، آب و صنایع غذایی اتاق تهران مطرح شد:

نمایندگان بخش خصوصی در نشست کمیسیون کشاورزی، آب و صنایع غذایی اتاق بازرگانی تهران خواستار بازنگری در قیمت‌های پایه صادراتی شدند و آن را یکی از عوامل تضعیف صادرات خواندند.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد