انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 5 فروردين ماه 1398  -  Monday, March 25, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

توصیه سازمان غذا و دارو برای خرید و مصرف خوراکی های ایام نوروز

اداره کل فراورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو در آستانه سال نو، برای حفظ سلامت نکاتی را برای خرید و مصرف مواد غذایی از قبیل شیرینی، محصولات لبنی، آجیل و سوغاتی ها ارائه کرد.موقع خرید شیرینی - صرفاً از مراکز و قنادی‌های مجاز خریداری شود. - تا حد امکان از شیرینی‌های فاقد رنگ و اسانس و یا با حداقل مواد رنگی و اسانس استفاده گردد. - در مصرف شیرینی و مواد قندی رعایت احتیاط صورت گیرد.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران: دیون صنایع فریز شود

سید عبدالوهاب سهل‌آبادی، رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران به صمت گفت: صنعتگران باید این ضرب‌المثل را آویزه گوش‌شان کنند که «کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من». پیدا کردن بازارهای صادراتی، واردات مواد اولیه و دسترسی به شیوه‌های انتقال پول موضوع‌هایی نیستند که در حوزه وزارت صنعت، معدن و تجارت یا بانک مرکزی بررسی شوند. این موضوع‌ها در ارتباط مستقیم واحدهای صنعتی و ارتباط با نهادها و تشکل‌های بخش خصوصی بررسی می‌شود.

دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران :افزایش کیفیت و کاهش قیمت، شرط بقا در ۹۸

هرچند به دلیل دامنه وسیع تغییرات و غیرقابل پیش‌بینی بودن بسیاری از شاخص‌ها این احتمال هم وجود دارد که سال آینده شرایط بهبود یابد اما به طور کلی شواهد امسال نشان می‌دهد جنگ اقتصادی در سال آینده نیاز به تجهیزات بیشتری دارد. صمت در آخرین شماره سال ۹۷ به پیشنهاد کارشناسان برای رفتار اقتصادی تولیدکنندگان در سال آینده پرداخته است.

وزیر بهداشت: رسالت رسانه ها پرهیز از دل مردگی است

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: نخستین رسالت رسانه ها، ایجاد امید و پرهیز از دل مردگی و یاس در بین مردمی است که فشارهای زیادی را تحمل می کنند.وی ادامه داد: یکی از کارهایی که سه دهه پیش در وزارت بهداشت انجام دادیم، ادغام مراقبت های سلامت روان در شبکه بهداشت و درمان بود.

افزایش ۳۳ درصدی میوه برای تنظیم بازار شب عید

حسین شیرزاد در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما افزود: 22/6 درصد نیز تعداد مکان های توزیع میوه تنظیم بازار افزایش یافته است.وی با بیان اینکه یک درصد مداخله بازاری در بخش میوه داشته ایم گفت: امسال اختیار عرضه میوه را به کمیته های استانی واگذار کرده ایم و قیمت پرتقال تا 20 درصد و قیمت سیب 10 تا 20 درصد زیر قیمت خرده فروشی ها عرضه می شود.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد