انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 24 مهر ماه 1397  -  Tuesday, October 16, 2018

اخبار انجمن

معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو: فعالیت های صورت گرفته در حوزه غذا در راستای سلامت مصرف کنندگان است/ تمرکز و کنترل آلاینده ها و تقلبات در محصولات غذایی در اولویت است

معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: در حوزه غذا بیشتر بر روی کنترل آلاینده ها، تقلبات و همینطور بخش هایی که آسیب رسان محسوب می شوند متمرکز شده ایم و با دقت نظارت و کنترل می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان اعلام کرد: تشدید بازرسی و نظارت بر مراکز عرضه و توزیع کالا

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در پایان گفت: طرح مشارکت دستگاه های نظارتی و اجرایی استان در ایام پایانی سال، از 15 اسفند ماه سال جاری تا 15 فروردین ماه سال 95 در راستای نظارت بر خریدهای نوروزی مردم اجرا می شود.

مدير نظارت بر مواد خوراکي، آشاميدني، آرايشي و بهداشتي گلستان: کميته بررسي تقلبات مواد غذايي و روشهاي استاندارد آزمايشگاهي تشکیل شد

مدير نظارت بر مواد خوراکي، آشاميدني، آرايشي و بهداشتي دانشگاه علوم پزشکي گلستان گفت: با توجه به لزوم پيگيري و بررسي انواع تقلبات ممکن در مواد غذايي و همچنين بررسي و بازنگري روش هاي استاندارد آزمايشگاهی کمیته ای را تحت عنوان کمیته بررسی تقلبات مواد غذایی و روش های استاندارد آزمایشگاهی تشکیل شد.

پیام تبریک رییس سازمان ملی استاندارد ایران به مناسبت ایام دهه مبارک فجر

سلام بر تو ای مطلعِ فجر. ای سپیده سحر، ای انفجار نور، خوش آمدی که با آمدنت، سوز و سرما از شهر و دیارمان گریخت. خوش آمدی ای فجر پیروزی. تو طلوع آزادی وطن، بارش مهتاب، ترانه عشق و نردبان عروجی. مقدمت را گرامی و پیامت را پاس می داریم .

بر حلیت مواد اولیه غذایی وارداتی نظارت دقیق وجود دارد/گزارش‌ ها به دفتر مقام معظم رهبری ارسال شده است

رئیس مرکز تحقیقات حلال جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه نظارت بر حلیت و طهارت محصولات سلامت‌ محور طبق تمام روال‌های نظارتی بهداشتی توسط وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو انجام می‌شود، گفت: این نظارت هم بر روی محصولات تولیدی و هم محصولات وارداتی است.

 
  
200    201    202    203    204    205    206    207    208    209   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد