انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

یک شنبه 28 بهمن ماه 1397  -  Sunday, February 17, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

دو جاعل نشان استاندارد به دادگاه معرفی شدند

مدیرکل استاندارد استان تهران از معرفی دو جاعل نشان استاندارد به دادگاه ،که روی جوجه کبابی و پروتئین گیاهی سویا نشان استاندارد را جعل می‌کردند ، خبر داد.

پاسخ وزارت بهداشت به اما و اگرهای سلامت محصولات تراریخته

مدیر کل نظارت و ارزیابی فرآورده‌های خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو به برخی از اما و اگرهای محصولات تراریخته مانند برچسب‌گذاری آنها، انواع وارداتی، ارتباطشان با بروز برخی بیماری‌ها و برنج تراریخته در بازار ایران، پاسخ داد.

علام فهرست فرآورده های غذایی خطرناک برای بدن

سازمان غذا و داروی آمریکا اعلام کرد برخی مواد خوراکی و افزودنی برای بدن خطرناک بوده و منجر به بیماری می شوند.آخرین یافته غذایی بدست آمده از سوی سازمان غذا و دارو (FDA) این است که مصرف نان، شیرینی و کلوچه و خمیرهای پیتزا تهیه شده با خمر خام می تواند موجب بیماری شود.

مواد نگهدارنده دوغ های بدون گاز غیر پروبیوتیک بررسی شد

دکتر بهروز جنت گفت: پس از برنامه ریزی های هدفمندی که اداره کل نظارت بر فرآورده های غذایی سازمان غذا و دارو در به منظور ارتقای فرآورده های غذایی صورت گرفت کمیته های مختلفی نیز به همین دلیل با حضور متولیان، کارشناسان و متخصصان ارگان ها، انجمن ها و سازمان های مرتبط تشکیل شد که از جمله آنها کمیته ارتقای ایمنی فرآورده های لبنی بود.

فراورده های غذایی فاقد مجوز و دارای اسناد بهداشتی جعلی

آب آﻟﺒﺎﻟﻮ با نام تجاری ﺗﺮي ﺟﻮﯾﺲ، پیاز ﺳﺮخ ﺷﺪه (ﻏﯿﺮ ﻣﻨﺠﻤﺪ) ﺻﻨﺎﯾﻊ ﻏﺬاﯾﯽ ﺧﻮش با نام تجاری کارﻧﺎ، آﺑﻠﯿﻤﻮ با نام تجاری ﻓﺴا و آب ﻣﻌﺪﻧﯽ با نام تجاری ﻫﺰارﺑﻨﺪ از جمله محصولات غیر مجاز و تقلبی هستند.

 
  
200    201    202    203    204    205    206    207    208    209   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد