انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

سه شنبه 4 ارديبهشت ماه 1397  -  Tuesday, April 24, 2018

اخبار انجمن

نیرو های نظارتی باید به دو برابر افزایش یابند

مدیر کل نظارت بر فراورده های غذایی آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو ضمن تاکید بر لزوم بهره مندی از پتانسیلهای"شورای عالی سلامت و امنیت غذایی" در خصوص عدم وجود نیروی متخصص کافی در حوزه نظارت بر فراورده های غذایی سخن گفت.

اسامی متخلفان روغن پالم روی میز قوه قضاییه

رییس سازمان غذا و دارو از ممنوعیت استفاده از خمیر مرغ خبر داد و درمورد اعلام اسامی متخلفان روغن پالم گفت: اسامی متخلفان نزد قوه قضاییه موجود است.

باقیمانده سموم و کودهای شیمیایی در برخی محصولات کشاورزی بیشتر از حد مجاز.. !

مدیرکل نظارت بر فرآورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو، اظهارداشت: باقی مانده سموم و کودهای شیمیایی، در برخی از محصولات کشاورزی بالاتر از حد مجاز وزارت بهداشت است.

ایران منطقه پرخطر از نظر امنیت غذایی

امسال سازمان بهداشت جهانی به دلیل اهمیت امنیت غذایی در دنیا، «امنیت غذایی از مزرعه تا سفره» را به عنوان شعار روز جهانی بهداشت انتخاب کرده است، به همین مناسبت در کشور ما نیز با اختلاف زمانی دو هفته‌ای‌ قرار است برنامه‌های‌ هفته سلامت از اول تا هفتم اردیبهشت ماه برگزار شود که نام گذاری روزهای آن نیز حول شعار روز جهانی بهداشت است.

ماجرای واردات گوشت گاومیش هندی/ تولید خمیر مرغ بهداشتی است

دکتر خلج با اعلام اینکه انگل سالکوسیت نیز در گوشت گاومیش داخل کشور نیز وجود دارد افزود: آنچه مسلم است گوشت گاومیش در فرآورده های گوشتی مثل سوسیس و کالباس مصرف می شود و چنانچه تخلفی در این زمینه صورت گرفته باشد واردکنندگان در لیست سیاه دامپزشکی قرار می گیرند.

 
  
209    210    211    212    213    214    215    216    217    218   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد