انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

چهار شنبه 1 آبان ماه 1398  -  Wednesday, October 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

مرندی مقدم در نماز جمعه این هفته تهران: استانداردهای جدید به کمک اقتصاد ایران می آید

معاون نظارت بر اجرای استاندارد : چنانچه بتوانیم پنچ درصد از بازار گسترده حلال را در دنیا برای کشور هدفگذاری کنیم، حدود ۱۲۵ میلیارد دلار درآمد ارزی برای کشور حاصل می‌شود که 5/2 برابر درآمد نفتی کشور است.

مصرف نمک ایرانی ها ۲ برابر استاندارد/ کاهش ۵۰ درصدی نمک نان های صنعتی

مدیرکل فراورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه استاندارد مصرف روزانه نمک ۵ گرم است، گفت: میزان مصرف نمک ایرانیان در روز به ۸ تا ۱۰ گرم می رسد که ۲ برابر استانداردهاست.

تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی(ره) به مناسبت هفته استاندارد

در دومین روز از هفته استاندارد، جمعی از کارکنان سازمان ملی استاندارد ایران به همراه رییس و مسئولان این سازمان، پیش از ظهر امروز برای ادای احترام به بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در حرم مطهر امام خمینی (ره) حضور یافتند.

معاون اول رییس جمهور در مراسم روز جهانی استاندارد تاکید کرد: با وجود تحریم‌های آمریکا شرایط اقتصادی کشور به سمت بهبودی حرکت می‌کند

اسحاق جهانگیری در مراسم روز جهانی استاندارد، اظهار داشت: برخی تصور می کنند که در دوران تحریم که با محدودیت مواجه هستیم نباید به این گونه سازمان ها که به نوعی احساس می شود وظیفه آنها ایجاد محدودیت است، توجه کنیم و باید آنها را از صحنه کنار بگذاریم اما فعالان اقتصادی نباید اجازه دهند که چنین زمزمه ای در کشور به راه بیفتد.

کاهش قیمت ۹۲ قلم کالای اساسی پرمصرف

وزیر صمت گفت: قیمت ۹۲ قلم کالا در ماه گذشته تغییر نداشت یا کاهشی بوده است.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد