انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 5 فروردين ماه 1398  -  Monday, March 25, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

کشف و توقیف بیش از نوزده میلیارد ریال کالای سلامت محور قاچاق و تقلبی

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه: در چهار هزار و یکصد بازرسی به عمل آمده در سال نود و هفت بیش از صدوهشتاد و یک هزار قلم و هفتاد و یک هزار کیلو گرم کالای سلامت محور قاچاق، تقلبی و خارج از شبکه رسمی توزیع به ارزش نوزده میلیارد ریال کشف شده است.

در شرایط تحریم، رعايت اصول استاندارد بايد با قوت ادامه پيدا كند

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات بین الملل، اسحاق جهانگيري در اين جلسه با تاكيد بر نقش نظارتي دولت، وظيفه حاكميتي سازمان ملي استاندارد در موضوع كنترل كيفيت و مقياس ها را پر اهميت دانست و گفت: مردم بايد اطمينان پيدا كنند كه كالاها و خدماتي كه در اختيار آنها قرار مي گيرد، استاندارد و قابل اعتماد است.

نظارت بر مراکز عرضه و فروش مواد غذایی در ایام نوروز

ارزیابی کیفیت مراکز عرضه و فروش مواد غذایی اعم از خشکبار و شیرینی، شکلات، میوه وتره بار مطابق با استاندارد ملی 2082 صورت می گیرد.به گزارش دفتر ارزیابی کیفیت کالا و خدمات، 98 پروانه کاربرد علامت استاندارد تشویقی میادین میوه و تره بار و بازار های زیر مجموعه آن، در استان تهران صادر شده است و در حال حاضر بررسی 25 درخواست صدور پروانه در این زمینه در دستور کار قرار گرفته است.

انجام یک روزه بررسی درخواست متقاضیان/ حذف سقف و سابقه در ثبت سفارش برای واردات

وزارت صنعت، معدن و تجارت در این بسته بررسی درخواست متقاضیان برای واردات مواد اولیه و واسطه ای بخش تولید از محل ارز حاصل از صادرات را به یک روز کاهش داد و سقف و سابقه برای ثبت سفارش واردات این کالاها را حذف کرد.

کاهش صادرات و واردات غیرنفتی در ۱۱ ماهه نخست سال ۹۸

معاونت بررسی های اقتصادی اتاق تهران براساس آمار ارائه شده از سوی گمرک، اعلام کرد که ایران در ۱۱ ماهه نخست امسال حدود ۱۰۶ میلیون تن کالا به ارزش ۴۰ میلیارد دلار کالای غیرنفتی صادر کرده و در مقابل حدود ۲۹ میلیون تن به ارزش ۳۸.۵ میلیارد دلار کالا وارد کرده است.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد