انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 3 تير ماه 1398  -  Monday, June 24, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

سازمان ملی استاندارد ایران ، نهادی است که با وظیفه اولیه هر دولتی ارتباط مستقیم دارد

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در دیدار ، رییس و جمعی از مسئولان و کارکنان سازمان ملی استاندارد ایران با تبریک روز جهانی استاندارد ، نخستین و مهمترین وظیفه دولتها را تامین امنیت دانست و اظهار داشتند : سازمان ملی استاندارد ایران ، نهادی است که با وظیفه اولیه هر دولتی ارتباط مستقیم دارد.

تبلیغ خدمات و کالاهای آسیب‌رسان در رسانه‌ها ممنوع شد

نمایندگان مجلس، تبلیغات خدمات و کالاهای آسیب‌رسان را بر اساس تشخیص و اعلام وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و سازمان ملی استاندارد ایران از سوی همه رسانه‌ها ممنوع کردند.

پیام معاون اجرایی رییس جمهور به مناسبت روز استاندارد

بر اساس طبیعت همه ما انسانها فطرتاً برمبنای سرشت خود که با اصول خلقت، سازگار و منطبق است عمل میکنیم و همانگونه که میدانیم اساس خلقت از ظریفترین اصـول که همانا ظرافتهای صنع ذات اقدس الهی است برخوردار بوده و باید گفت چارچوبی متوازن و سازگار با دنیای بشریت است، لذا آنچه در اطراف ما روی میدهد اگر با اصول و رویکردهای سازگار با سرشت ما همسو نباشد، محکوم به فناست.

نیمی از آبلیموهای موجود در بازار تقلبی هستند

وحید مرندی مقدم معاون سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه اکثر آبلیموهای موجود در بازار تقلبی است، اظهار داشت: چندی پیش تعداد و اسامی واحد های تولیدی آبلیموی تقلبی از طریق رسانه ها به عموم مردم اطلاع رسانی شد.

رئیس سازمان ملی استاندارد: اخذ استاندارد پیش از تولید محصول ضروری است

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: اخذ استاندارد پیش از تولید محصولات ضروری است و این مهم نباید به بعد تولید سپرده شود.

 
  
298    299    300    301    302    303    304    305    306    307   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد