انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

پنج شنبه 27 دى ماه 1397  -  Thursday, January 17, 2019

اخبار انجمن

دبیرکل کانون انجمن‌های صنایع غذایی ایران: صنایع غذایی بیشتر از خودروسازها اشتغال ایجاد می کنند

ميزان صادرات صنايع غذايي ايران 4.5 ميليارد دلار برآورده شده است. 14 هزار کارخانه صنعتي نيز در صنعت غذايي ايران به توليد مي پردازند. فعالان صنايع غذايي کشور اعتقاد دارند تنها با توسعه بازارهاي منطقه اي امکان صادرات محصولات غذايي به ميزان 40 برابر صادرات فعلي به کشورهايي مانند روسيه وجود دارد.

دولت به واردات شکر عوارض بست

معاون امور گمرکی گمرک ایران با بیان اینکه تمامی شکرهای وارداتی به کشور از مجوزهای قانونی برخوردار بوده اند، گفت: از ابتدای بهمن سال جاری برای واردات شکر عوارض گمرکی وضع شده است.

تخفیفات محصولات لبنی به دست مصرف کننده نهایی نمی‌رسد

دبیر انجمن صنایع لبنی با بیان اینکه متأسفانه هم اکنون کاهش قیمت و ارائه تخفیفات در حوزه لبنیات به دست مصرف کننده نهایی نمی‌رسد .سازمان حمایت از مصرف کنندگان به همراه مسئولان مربوط در حال بررسی و ارائه راهکاری برای این موضوع هستند.

ممنوعیت ورود چای اسانس‌دار به کشور، وضعیت چای خوب نیست.

رییس سازمان چای کشور گفت: وضعیت چای خوب نیست. وی با بیان اینکه ذائقه مصرف کنندگان تغییر کرده است، اضافه کرد: امسال یکی از اقدامات خوبی که از سوی دولت در حمایت از چایکاران انجام شد، پرداخت به موقع بهای برگ سبز بود و این امر توجه دولت به چایکاران را نشان می دهد.

عرضه برنج داخلي با بسته بندي و کد رهگيري

دبیر انجمن حمایت از برنج ایران گفت: برنج داخلی از سال آینده به طور کامل در بسته بندی و با شناسنامه و کد رهگیری عرضه می‌شود.

 
  
296    297    298    299    300    301    302    303    304    305   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد