انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

شنبه 21 تير ماه 1399  -  Saturday, July 11, 2020
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

هشدار فرماندار جهرم در مورد آبلیموهای غیربهداشتی و غیراستاندارد شهرستان جهرم

فرماندار شهرستان جهرم در مورد تولید آبلیموهای غیربهداشتی و غیراستاندارد در شهرستان جهرم گفت: کمیته‌ای در این زمینه تشکیل شده و اداره استاندارد و علوم پزشکی با متخلفان برخورد می‌کنند.

واکاوی دلایل گرانی و کم‌یابی لیمو ترش

طی سال‌های گذشته میزان تولید لیموترش در کشور به قدری بود که نیاز داخل را تامین می‌کرد اما در پی راه یافتن آفت جارؤک جادوگر به باغات، تعداد زیادی از درختان از بین رفتند و سم‌پاشی و تدابیر در نظر گرفته شده هم حریف این بیماری نشد و نتوانست روند کاهشی تولید لیموترش را متوقف کند.

قیمت‌گذاری آبلیمو پشت درهای تصمیم‌گیری

دبیر انجمن صنفی کارفرمایی انجمن آبلیمو در خصوص پیگیری‌های انجام شده برای جمع‌آوری آبلیموهای غیراستاندارد گفت: پس از قطعی شدن تفاهم نامه با سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان، قیمت مصوب این محصول اعلام می شود.

آبلیموهای بی‌نام و نشان و قیمت‌های بی‌سر و سامان

علی‌رغم تاکید سازمان غذا و دارو و انجمن صنفی صنعت آبلیمو مبنی بر پاک‌سازی بازار از آبلیموهای غیر استاندارد و تعیین قیمت مصوب، هنوز آبلیمو‌های بی‌نام و نشان زیادی در بازار به چشم می‌خورند.

تشدید نظارت‌ها بر آبلیموی غیر استاندارد

عصر دیروز جلسه ای با حضور مدیرکل محترم نظارت بر غذا و دارو، آقای دکتر هدایت حسینی به همراه دبیرکل کانون انجمن‌های صنایع غذایی ،جناب آقای زرگران، رئیس و اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی صنعت آبلیموی ایران در محل سازمان غذا و دارو برگزار گردید.

 
  
338    339    340    341    342    343    344    345    346    347   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد