انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 3 تير ماه 1398  -  Monday, June 24, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

رییس آزمایشگاه مرجع سازمان غذا و دارو اعلام کرد تایید صلاحیت آزمایشگاه داروی ایران از سوی سازمان بهداشت جهانی

رستگار در ادامه تصریح کرد: امسال در بحران‌های ایمنی در مواد غذایی واکنش‌های سریع داشته‌ایم. ازجمله این واکنش‌ها کنترل کیفیت آب معدنی و آشامیدنی، کنترل کیفیت محصول برنج، آبلیمو، آلوچه و لواشک فله‌ای و آفت‌کش از دیگر واکنش‌های سریع در بحران‌های ایمنی مواد غذایی بوده است. همچنین فرآورده‌های لبنی که بیش‌تر به‌صورت فله‌ای تهیه می‌شد را نیز بررسی کرده ایم.

وزیر بهداشت: پس از تحریم‌ها امیدواریم بهانه‌ای برای مراقبت از سلامت مردم باقی نماند

وزیر بهداشت گفت: پس از برداشتن تحریم‌ها امیدواریم بهانه‌ای برای مراقبت از سلامت مردم نماند؛ فاصله زیادی با برخی از کشورهای پیشرفته در این زمینه داریم که حتماً باید از دانش بشری و تجربه‌های بین‌المللی نهایت استفاده را ببریم.

رئیس سازمان غذا و دارو: استفاده از افزودنی‌های مجاز افزایش یافته است/ اصلاح تعرفه‌های آزمایشگاهی تا پایان سال

رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه استفاده از افزودنی‌های غیرمجاز به شدت افزایش یافته است گفت: سامانه جامع مدیریت آزمایشگاهی جهت اطلاع همه مردم از کیفیت محصولات غذایی و دارویی راه‌‌اندازی می‌شود

قاچاق میوه منجر به نابودی باغات لیموترش شد

معاون باغبانی وزارت جهادکشاورزی گفت: : قاچاق میوه، کشور زیان‌هایی را به بخش باغبانی وارد کرده که از جمله آن از بین رفتن باغات لیموترش به علت ورود میوه‌های آلوده به آفت جاروک جادوگر بوده است.

فقط ۱۵ درصد محصولات سلامت محور برچسب اصالت دارند

دکتر رسول دیناروند بعد از ظهر سه شنبه در نشست خبری همایش کشوری آزمایشگاه های برتر اظهار داشت: از یکسال و ۳ ماه قبل ما این فرصت را به صاحبان کالاهای سلامت محور داده ایم که از برچسب اصالت استفاده کنند که مهلت استفاده از برچسب اصالت تا پایان امسال است.

 
  
350    351    352    353    354    355    356    357    358    359   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد