انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

یک شنبه 6 مهر ماه 1399  -  Sunday, September 27, 2020
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

با همکاری سازمان غذا و دارو و انجمن صنفی صنعت آبلیمو،آبلیموهای بی نام و نشان از سطح بازار جمع آوری می شود

با همکاری سازمان غذا و دارو و انجمن صنفی صنعت آبلیمو محصولات بی نام و نشان از سطح بازار جمع آوری می شود.

صدای پای آبلیموهای چینی به گوش می رسد

رویا جعفر شاهی ، دبیر انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو با ابراز گلایه از برخی مسئولان دستگاه های نظارتی و صدا و سیما ،از جو به وجود آمده در این صنعت ناراضی است . وی در گفت و گو با" فرصت امروز "می گوید : تقلب در صنعت آبلیمو که چند وقتی است در جامعه شایعه شده ،کذب است. نمیدانیم این شایعات از جانب چه کسانی است ؟ شور بختانه صدا و سیما نیز بر این شایعات دامن می زند و برای تهیه گزارش از یک کارخانه تنها به نشان دادن تفاله لیمو به بیننده اکتفا می کند.

سازمان ملی استاندارد بر کیفیت تولید آبلیمو و سایر مواد غذایی نظارت دارد

دبیرکل کانون انجمن های صنایع غذایی ایران با اشاره به شایعات اخیر در خصوص کیفیت پایین برخی آبلیموها گفت: سازمان های ملی استاندارد و غذا و دارو که به تولید مواد غذایی شناسنامه دار نظارت کامل دارند، در صورت مواجه شدن با هرگونه تخلفی بشدت با واحدهای متخلف برخورد خواهند کرد.

روغن "پومیس" غیر مجاز است

مدیر کل نظارت بر فراورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو روغن غیر مجاز " پومیس " را معرفی نمود و از مردم خواست آنرا خریداری نکنند.

اطلاعيه انجمن صنعت آبلیمو در واكنش به هجمه هاي همه جانبه به اين صنعت / دستگاه هاي نظارتي از توليدكنندگان واقعي آبليمو حمايت كنند

انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیموي ایران با صدور اطلاعيه اي اطلاعيه اي نسبت به هجمه هاي همه جانبه عليه صنعت آبليمو واكنش نشان داد.