انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

پنج شنبه 8 آبان ماه 1399  -  Thursday, October 29, 2020
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

بر حلیت مواد اولیه غذایی وارداتی نظارت دقیق وجود دارد/گزارش‌ ها به دفتر مقام معظم رهبری ارسال شده است

رئیس مرکز تحقیقات حلال جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه نظارت بر حلیت و طهارت محصولات سلامت‌ محور طبق تمام روال‌های نظارتی بهداشتی توسط وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو انجام می‌شود، گفت: این نظارت هم بر روی محصولات تولیدی و هم محصولات وارداتی است.

اقتصاد مقاومتی محور اصلی کنترل کیفیت مواد غذایی است

رییس پژوهشکده صنایع غذایی وکشاورزی پژوهشگاه استاندارد گفت: سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، تعیین کننده استراتژی پژوهشکده صنایع غذایی و کشاورزی، در بخش کنترل کیفیت مواد غذایی است.

نشست هم اندیشی در زمینه صنایع غذایی برگزار شد

نشست هم اندیشی در زمینه صنایع غذایی با حضور رییس و جمعی از مسئولان سازمان ملی استاندارد ایران و اعضای کانون صنایع غذایی ایران ، امروز ، شنبه 10 بهمن در سازمان ملی استاندارد ایران برگزار شد.

تشدید اجرای طرح نظارتی بازرسان استاندارد در بازارهای خراسان رضوی

مدیر کل استاندارد استان خراسان رضوی از تشدید بازرسی‌های کارشناسان استاندارد از مراکز عرضه کالاهای مشمول استاندارد اجباری ، از بهمن ماه خبر داد .

کددار کردن برنج ها و جلوگیری از واردات بی رویه آن از عملکردهای مهم سازمان غذا و دارو است

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: در دو سال اخیر سازمان غذا و دارو در بسیاری از زمینه ها عملکرد بسیار خوبی داشته است و در زمینه واردات برنج، کددار کردن برنج و جلوگیری از واردات بی رویه و ثبت سفارش و جلوگیری از واردات برخی محصولات از جمله روغن مدیریت های خوبی صورت گرفته است.

 
  
377    378    379    380    381    382    383    384    385    386   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد