انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 5 فروردين ماه 1398  -  Monday, March 25, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

تاثیر FATF بر حوزه سلامت

وزیر بهداشت درباره تاثیرساز و کار مالی اتحادیه اروپا بر حوزه سلامت گفت: قطعا این موضوع تاثیرگذار است و امیدواریم خردمندانه با این پدیده برخورد شود. دکتر سعید نمکی در ادامه نشست خبری خود در پاسخ به سوالی درباره تاثیر تصویب "FATF" و "اینستکس" در حوزه سلامت گفت: قطعا تاثیرگذار است و امیدواریم خردمندانه با این پدیده برخورد شود.

جدول پیشنهادی میزان عوارض و رفع ممنوعیت های صادراتی مواد غذایی و کشاورزی سال آینده اعلام شد

جدول پیشنهادی میزان عوارض و رفع ممنوعیت های صادراتی مواد غذایی و کشاورزی سال آینده از سوی وزارت جهاد کشاورزی اعلام شد.روز یکشنبه کارگروه ماده 3 آیین نامه اجاریی ماده 37 قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقاء نظام مالی کشور در جلسه ای با حضور نمایندگان وزارتخانه های مختلف و بخش تعاون و بخش خصوصی میزان عوارض پیشنهادی صادراتی مواد غذایی از سوی وزارت جهاد کشاورزی را بررسی و اعلام می کنند.

آغاز تحولات اقتصادی در سال 98 / اصلاح ساختار اقتصادی اولویت اول کمیسون اقتصادی مجلس در سال آینده

نشست مشترک نماینده ولی‌ فقیه در استان و امام جمعه کرمان با رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و ائمه جمعه شهرستان های کرمان و راور با محوریت سه مبحث اقتصادی، فرهنگی و سیاسی در محل دفتر پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس برگزار گردید.

توسعه همکاری های کشاورزی، بانکی و ریلی میان تهران-باکو

توسعه همکاری های کشاورزی، بانکی و ریلی تهران-باکو در دیدار وزیر امور اقتصادی و دارایی با وزیر کشاورزی، رئیس کل بانک مرکزی و رئیس راه آهن جمهوری آذربایجان مورد بررسی قرار گرفت.فرهاد دژپسند در دیدار با ایمان کریم اف وزیر کشاورزی جمهوری آذربایجان در زمینه توسعه کشت فراسرزمینی، همکاری در بخش قرنطینه دام و امنیت غذایی، تبادل تجربه در بخش کشاورزی، عملیاتی کردن اسناد موجود بین دو کشور در بخش کشاورزی و همکاری در زمینه کشت گلخانه‌ای و کشت و صنعت تبادل نظر کرد.

بیش از یک تن مواد غذایی فاسد در لنده معدوم شد

مدیر شبکه بهداشت و درمان لنده گفت: بیش از یک تن مواد غذایی فاسد و غیر بهداشتی در نیمه دوم سال جاری در این شهرستان معدوم شد.وی افزود: این مواد غذایی شامل لبنیات، کنسرو، روغن، رب گوجه فرنگی و موادغذایی پروتئینی و انواع مواد غذایی خشک بود.خانی اضافه کرد: 14 خانه بهداشت نیز در روستاهای شهرستان به متقاضیان خدمات مختلف بهداشتی و درمانی ارائه می دهند.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد