انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

پنج شنبه 27 دى ماه 1397  -  Thursday, January 17, 2019

اخبار انجمن

معاون اجتماعی و پیشگیری از تخلفات سازمان تعزیرات تاکید کرد: پیشگیری از تخلفات، رویکرد جدید سازمان برای احقاق حقوق مردم

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع تخلفات سازمان تعزیرات حکومتی در نشست سراسری مدیران کل ستادی و استانی، پیشگیری از تخلفات را رویکرد جدید سازمان برای احقاق حقوق مردم و افزایش اثرگذاری سازمان برشمرد.

سازوکار تنظیم بازار کالاهای اساسی

نشست اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با متولیان وزارت صنعت، معدن و تجارت با موضوع بررسی وضعیت تنظیم بازار کالاهای اساسی برگزار شد.به اعتقاد سیاست‌گذاران مدل فعلی تخصیص ارز ارزان برای تامین کالاهای اساسی که وجود دارد به درستی اجرا نمی‌شود، زیرا در عمل کالاها گران به مردم فروخته می‌شود. آنان معتقدند سیاست دولت عملا سبب ایجاد افزایش قیمت کالاها شده و آنچه به‌عنوان یارانه کالاها در قالب نرخ ترجیحی کالاهای اساسی پرداخت می‌کند به رانت در اقتصاد کشور تبدیل شده است.

تلاش برای شفافیت بیشتر در سازمان غذا و دارو

رئیس سازمان غذا و دارو گفت: در این دوره باید شفافیت را بیشتر کرده و برای تمام اقدامات دلیل قانع کننده و پاسخ صریح به مردم داده شود. دکتر مهدی پیرصالحی در مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید سازمان غذا و دارو، با تاکید بر اهمیت تامین و دسترسی دارو، اظهار کرد: سازمان غذا و دارو به عنوان متولی دارو در نظام سلامت باید روی این گزینه های کار کند.

21 هزار کیلو گرم مواد غذایی فاسد در قزوین کشف و ضبط شده است

رئیس مرکز بهداشت شهید بلندیان قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون 21هزار کیلوگرم مواد غذایی تاریخ گذشته و غیرقابل مصرف در این شهرستان کشف و ضبط شده است.

در شرایط تحریم هیچ جبری به کوتاه آمدن از استاندارد نداریم

رییس، معاونان و جمعی از مدیران کل سازمان ملی استاندارد ایران ، امروز با رییس و اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کردند. حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در این دیدار با بیان اینکه، استاندارد نیاز همیشگی جامعه است گفت: همه ما باید در حوزه کیفیت مطابق با نظر استاندارد پیش رویم.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد