انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

یک شنبه 29 دى ماه 1398  -  Sunday, January 19, 2020
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

نقش آزمایشگاه در کنترل محصولات سلامت محور در دولت تدبیر و امید

مدیر کل آزمایشگاه های مرجع سازمان غذا و دارو گفت: امیدواریم در بخش کیفیت و آزمایشگاه که در حوزه کاری آزمایشگاه قرار دارد بتوانیم زیرساخت های آزمایشگاهی و کنترل کیفیت را برای ارائه مواد غذایی و دارویی سالم، مفید و فراسودمندبرای جامعه فراهم کنیم.

پلمپ دو کارگاه غیر مجاز تولید یخ و عرقیجات گیاهی در شهرستان های شهریار و قدس

دوکارگاه غیر مجاز تولید و بسته بندی عرقیجات گیاهی و تولید یخ غیر بهداشتی واقع در شهرستان های شهریار و قدس توسط کارشناسان شبکه ها شناسایی و پلمپ شد.

شایعه‌ صنف فراورده های گوشتی را گرفته است

سید محمد موسوی، مدیر عامل اتحادیه شرکت‌ تعاونی فرآورده‌های گوشتی، بیان کرد: متاسفانه شایعه‌پراکنی دامن صنف ما را هم گرفته است و این اولین بار نیست که ما در معرض چنین دروغ‌پراکنی‌هایی قرار می‌گیریم. ولی در دفعات قبل از موضوع شکایت کرده و مرکز ایجاد شایعه شناسایی و برخورد لازم هم با آنها صورت گرفت.

رییس سندیکای کنسرو خبر داد: مجمع انجمن کنسرو قانونی برگزار شد / بازندگان از تخریب و جنجال‌سازی دوری کنند

انتخابات مجمع عمومی انجمن کنسرو با حضور سه نفر از نمایندگان وزارتخانه‌های کار و اقتصاد و دارایی، در سلامت کامل و بر مبنای قانونی برگزار شد و نباید کسانی که موفق به اخذ رأی کافی نشده‌اند، با جنجال‌سازی رسانه‌ای، سلامت قانونی مجمع را زیر سؤال ببرند.

بازرس انجمن صنایع کنسرو : انتخابات انجمن صنایع کنسرو غیرقانونی است

انتخابات انجمن صنفی کارفرمایی صنایع کنسرو ایران غیرقانونی است و این موضوع طی نامه ای به وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی رسما اعلام شده است.

 
  
433    434    435    436    437    438    439    440    441    442   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد