انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

یک شنبه 29 دى ماه 1398  -  Sunday, January 19, 2020
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

سازمان غذا و دارو، از شناسایی 8 محصول غذایی و تولیدی فاقد مجوز وزارت بهداشت خبر داد.

سازمان غذا و دارو در اطلاعیه خود ضمن تشکر از فعالیت های شبانه روزی بازرسان ستادی سازمان و همچنین معاونت های غذا و داروی سراسر کشور اعلام کرد: محصولات غذایی و خوراکی مذکور، به دلیل اینکه فاقد مجوزهای مورد نیاز وزارت بهداشت هستند، از سوی اداره کل فرآورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو، غیر مجاز شناخته شده و اجازه تولید و عرضه ندارند.

بررسی پروتکل نمونه برداری از آب لیمو ترش طبیعی در آزمایشگاه اداره کل کنترل غذا و دارو برگزار گردید

پیرو دعوت نامه مدیر کل محترم نظارت بر ارزیابی فرآورده های غذایی جلسه ای مورخ 1394/4/31 در محل آزمایشگاه اداره کل کنترل غذا و دارو با حضور کارشناسان تدوین سازمان استاندارد ملی ایران و کارشناسان سازمان غذا و دارو و اعضای انجمن صنفی صنعت آبلیموی ایران و موسسه تحقیقات مرکبات کشور برگزار گردید.

بخشنامه وزارت بهداشت در مورد انواع برچسب رهگیری اصالت بر روی فرآورده های غذایی

سازمان غذا و دارو طی بخشنامه ای به کلیه دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور مشخصات موجود در انواع برچسب های فرآورده ای سلامت را ابلاغ کرد.

آبلیموی کارخانه ای از نوع خانگی سالم تر است

روز گذشته در خبرها به نقل از معاون اداره نظارت بر فرآورده های غذایی سازمان غذا و دارو آمده بود، بسته بندی آبلیمو در بطری های بزرگ تر از دو لیتر مجاز نیست . با توجه به نکاتی که درباره نگهداری درست از آبلیموی مورد مصرف خانواده ها وجود دارد

فعالان صنایع غذایی می گویند:صنعت غذا خواستار آزادسازی قیمت هاست/ کاهش قیمت ها را تضمین می کنیم

زمزمه افزایش دوباره قیمت برخی مواد غذایی پس از ماه رمضان به گوش می رسد و در صورت اجرا، تب بازار تابستان سوزان 94 را داغ تر خواهد کرد. فعالان و صاحبان صنایع غذایی کشورکه سال هاست خواستار بازار آزاد و رقابتی هستند، دل خوشی از این افزایش قیمت ها ندارند و معتقدند دولت باید طرح پایلوت آزادسازی اقتصادی را از صنایع غذایی آغاز کند.

 
  
434    435    436    437    438    439    440    441    442    443   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد