انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

یک شنبه 29 دى ماه 1398  -  Sunday, January 19, 2020
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

سلامتی مردم را با هیچ گزینه ای معامله نمی کنیم/انتخاب آگاهانه با نشانگرهای تغذیه ای

مدیر کل نظارت و ارزیابی فرآورده های خوراکی، آشامیدنی و آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو گفت: نشانگرهای رنگی تغذیه ای به مصرف کننده کمک می کند تا با توجه به شرایط جسمی و نیازهای شخصی، انتخاب آگاهانه داشته باشند.

معاون اداره کل نظارت بر فراورده های غذایی آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو: شرایط نامناسب نگهداری، آبلیمو را اکسیده می کند/ تازه خوری از ارکان تغذیه مناسب است

معاون اداره کل نظارت بر فراورده های غذایی آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو بر سخنان رئیس هیئت مدیره صنعت آبلیموی ایران،درخصوص غیر مجاز بودن بسته بندی آبلیمو در بطری های بزرگتر از دو لیتر صحه گذاشت.

معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو : باید تلاش کنیم تا مملکت ساخته شود/ تولید، صالحات و باقیات است

معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به صالحات و باقیات بودن تولید، اقدامات صورت پذیرفته در این راستای را ستود.

از مافیای لیمو ترش تا زیرپله ای های غیراستاندارد

یکی از صنایع غذایی، آبلیموست که این روزها غرق در حاشیه و شایعه است. از تولید آبلیمو بدون لیمو گرفته تا استفاده از کاه در تولید آن، حواشی است که این روزها در رسانه ها و شبکه های اجتماعی بسیار به چشم میخورد که یکی از دلایل آن، تفاوت قابل توجه قیمت لیمو ترش و قیمت آبلیمو است که مردم را به شک انداخته که آبلیموهای موجود در بازار از لیمو تهیه میشود یا خیر. اما در کنار شایعه ها و حواشی ها اطراف این صنعت....

حمایت های موثر سازمان غذا و دارو از صنعت آبلیمو / ممنوعیت عرضه آبلیمو در ظروف بیش از 2 لیتر

رئیس هیئت مدیره صنعت آبلیموی ایران با بیان اینکه در چند سال اخیر به ویژه سال گذشته، تعاملات خوبی با سازمان غذا و دارو داشته ایم اظهار داشت: نمونه برداری های مشترک با گستره سطح عرضه کشوری و تحویل نمونه ها به سازمان وهمچنین برخورد با متخلفین نیز از جمله این برنامه ها بوده است.

 
  
435    436    437    438    439    440    441    442    443    444   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد