انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 18 آذر ماه 1398  -  Monday, December 9, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

برگزاری نشست تخصصی اعضای انجمن صنفی آبلیمو با رئیس سازمان حمایت از تولیدکننده و مصرف کننده به میزبانی معاونت محترم امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت

برگزاری نشست تخصصی به میزبانی معاونت محترم امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور رئیس سازمان حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان جناب آقای دکتر نوابی و...

هشدار فرماندار جهرم در مورد آبلیموهای غیربهداشتی و غیراستاندارد شهرستان جهرم

فرماندار شهرستان جهرم در مورد تولید آبلیموهای غیربهداشتی و غیراستاندارد در شهرستان جهرم گفت: کمیته‌ای در این زمینه تشکیل شده و اداره استاندارد و علوم پزشکی با متخلفان برخورد می‌کنند.

واکاوی دلایل گرانی و کم‌یابی لیمو ترش

طی سال‌های گذشته میزان تولید لیموترش در کشور به قدری بود که نیاز داخل را تامین می‌کرد اما در پی راه یافتن آفت جارؤک جادوگر به باغات، تعداد زیادی از درختان از بین رفتند و سم‌پاشی و تدابیر در نظر گرفته شده هم حریف این بیماری نشد و نتوانست روند کاهشی تولید لیموترش را متوقف کند.

برخورد قانونی با شرکت های متخلف تولید فرآورده های غذایی

دکتر هدایت حسینی در خصوص چگونگی رسیدگی به تخلفات شرکت های غذایی، اظهار داشت: اسامی تمامی این واحدهای تولیدی که براساس نتایج آزمون آزمایشگاه مرجع کنترل غذا و دارو و آزمایشگاه های کنترل معاونت های غذا و دارو سراسر کشور تخلف آنها تایید و بر این اساس از سوی مراجع قضائی برای شان محکومیت صادر شده است.

مسئولیت ها به بخش خصوصی سپرده شود

وزیر بهداشت گفت: تاکید شخص رییس جمهور بر تقویت نهادهای صنفی است و دولت یازدهم بنا دارد تا هر چه بیشتر بخش خصوصی تقویت شود. در همین راستا از انجمن های صنفی می خواهیم که خود نظارت بر اصناف خود را به دست گیرند و اجازه تخلف را ندهند.

 
  
436    437    438    439    440    441    442    443    444    445   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد