انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

یک شنبه 29 دى ماه 1398  -  Sunday, January 19, 2020
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

واکنش تعزیرات حکومتی استان تهران به اظهارات روز گذشته مسئولان اتحادیه صنف بار فروشان میدان مرکزی میوه و تره بار تهران

روز گذشته رییس و سخنگوی اتحادیه بار فروشان میدان مرکزی میوه و تره بار تهران در نشستی خبری از اقدامات سازمان تعزیرات حکومتی در میدان مرکزی میوه تره بار انتقاد کردند ، به منظور تنویر افکار عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران با استناد به مواد قانونی پاسخ ذیل را منتشر می کند.

صدای پای آبلیموهای چینی به گوش می رسد

رویا جعفر شاهی ، دبیر انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو با ابراز گلایه از برخی مسئولان دستگاه های نظارتی و صدا و سیما ،از جو به وجود آمده در این صنعت ناراضی است . وی در گفت و گو با" فرصت امروز "می گوید : تقلب در صنعت آبلیمو که چند وقتی است در جامعه شایعه شده ،کذب است. نمیدانیم این شایعات از جانب چه کسانی است ؟ شور بختانه صدا و سیما نیز بر این شایعات دامن می زند و برای تهیه گزارش از یک کارخانه تنها به نشان دادن تفاله لیمو به بیننده اکتفا می کند.

سازمان ملی استاندارد بر کیفیت تولید آبلیمو و سایر مواد غذایی نظارت دارد

دبیرکل کانون انجمن های صنایع غذایی ایران با اشاره به شایعات اخیر در خصوص کیفیت پایین برخی آبلیموها گفت: سازمان های ملی استاندارد و غذا و دارو که به تولید مواد غذایی شناسنامه دار نظارت کامل دارند، در صورت مواجه شدن با هرگونه تخلفی بشدت با واحدهای متخلف برخورد خواهند کرد.

ابلاغ دستورالعمل نشانگرهای تغذیه ای به واحدهای تولیدی و وارداتی

مشاور مدیرکل نظارت و ارزیابی فرآورده های خوراکی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو گفت: دستورالعمل این نشانگرها برای اجرا به واحدهای تولیدی و وارداتی ابلاغ شده است.

روغن "پومیس" غیر مجاز است

مدیر کل نظارت بر فراورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو روغن غیر مجاز " پومیس " را معرفی نمود و از مردم خواست آنرا خریداری نکنند.

 
  
437    438    439    440    441    442    443    444    445    446   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد