انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

یک شنبه 29 دى ماه 1398  -  Sunday, January 19, 2020
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

تشدید نظارت سازمان غذا و دارو بر تولید وعرضه آب میوه و آب لیموهای تقلبی

مسئول برنامه های غنی سازی و بر چسب گذاری سازمان غذا و دارو گفت : با توجه به نظارتی که بر محصولات بسته بندی شده دارای پروانه های بهداشتی صورت می گیرد، توصیه می کنیم از مصرف آب میوه های فله به دلیل احتمال تقلب، وجود آلودگی و عدم نظارت بر نحوه تولید، خودداری شود.

قول مسئولان وزارت صنعت برای رفع مشکلات صنایع غذایی

نشست هم اندیشی اعضای کانون انجمن های صنایع غذایی ایران با معاون وزیر صنعت، رییس سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان و جمعی دیگر از مسئولان وزارت صنعت برگزار شد.

سه برند آبلیموی غیر استاندارد معرفی شد

مدیر اداره استاندارد استان تهران از توقیف بیش از 97 هزار بطری آبلیمو و 14 هزار عدد انواع آبمیوه طی دو سال اخیر خبر داد و گفت: پروانه استاندارد سه واحد تولیدی متخلف با نام‌های تجاری "شط"، "دستچین" و "حاسب" باطل شد.

کدام فرآورده‌های غذایی پروانه‌ استانداردشان باطل شد؟

رییس اداره کل استاندارد استان تهران با تاکید بر نظارت پیگیر بر کیفیت فراورده‌هایی که ارتباط مستیقم با سلامت مردم دارد، از ابطال پروانه 23 فراورده غذایی، از ابتدای سال تاکنون خبر داد.

برگزاری نشست تخصصی اعضای انجمن صنفی آبلیمو با رئیس سازمان حمایت از تولیدکننده و مصرف کننده به میزبانی معاونت محترم امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت

برگزاری نشست تخصصی به میزبانی معاونت محترم امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور رئیس سازمان حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان جناب آقای دکتر نوابی و...

 
  
440    441    442    443    444    445    446    447    448    449   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد