انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

یک شنبه 29 دى ماه 1398  -  Sunday, January 19, 2020
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

هشدار فرماندار جهرم در مورد آبلیموهای غیربهداشتی و غیراستاندارد شهرستان جهرم

فرماندار شهرستان جهرم در مورد تولید آبلیموهای غیربهداشتی و غیراستاندارد در شهرستان جهرم گفت: کمیته‌ای در این زمینه تشکیل شده و اداره استاندارد و علوم پزشکی با متخلفان برخورد می‌کنند.

واکاوی دلایل گرانی و کم‌یابی لیمو ترش

طی سال‌های گذشته میزان تولید لیموترش در کشور به قدری بود که نیاز داخل را تامین می‌کرد اما در پی راه یافتن آفت جارؤک جادوگر به باغات، تعداد زیادی از درختان از بین رفتند و سم‌پاشی و تدابیر در نظر گرفته شده هم حریف این بیماری نشد و نتوانست روند کاهشی تولید لیموترش را متوقف کند.

برخورد قانونی با شرکت های متخلف تولید فرآورده های غذایی

دکتر هدایت حسینی در خصوص چگونگی رسیدگی به تخلفات شرکت های غذایی، اظهار داشت: اسامی تمامی این واحدهای تولیدی که براساس نتایج آزمون آزمایشگاه مرجع کنترل غذا و دارو و آزمایشگاه های کنترل معاونت های غذا و دارو سراسر کشور تخلف آنها تایید و بر این اساس از سوی مراجع قضائی برای شان محکومیت صادر شده است.

مسئولیت ها به بخش خصوصی سپرده شود

وزیر بهداشت گفت: تاکید شخص رییس جمهور بر تقویت نهادهای صنفی است و دولت یازدهم بنا دارد تا هر چه بیشتر بخش خصوصی تقویت شود. در همین راستا از انجمن های صنفی می خواهیم که خود نظارت بر اصناف خود را به دست گیرند و اجازه تخلف را ندهند.

حمایت وزیر بهداشت از افزایش نظارت صنفی در صنایع غذایی

وزیر بهداشت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه هدف دولت یازدهم واسپاری مسئولیت ها به بخش خصوصی است، اعلام کرد: در مورد نظارت بر تولید موادغذایی بیش از پیش خواستار نظارت صنفی هستیم و در این مسیر از هیچ حمایتی دریغ نخواهیم کرد.

 
  
441    442    443    444    445    446    447    448    449    450   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد