انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

یک شنبه 29 دى ماه 1398  -  Sunday, January 19, 2020
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

استاندارد پنیر تازه مورد تجدید نظر قرار گرفت

دکتر دبیریان مدیر تضمین کیفیت شرکت صنایع شیر ایران و دبیر این استاندارد اعلام کرد: پس از یک سال و نیم بحث کارشناسی و بررسی های علمی با حضور اساتید دانشگاه و کارشناسان سازمانهای غذا و دارو و سازمان ملی استاندارد سرانجام استاندارد پنیر تازه به تصویب کمیته ملی استاندارد رسید.

نشانه‌های تشخیص چای طبیعی از زبان رئیس سازمان چای

به گزارش پایگاه خبری کانون انجمن‌های صنایع غذایی ایران، محمد ولی روزبهان اظهار کرد: اشتباهی که باعث می شود بسیاری از مصرف کنندگان از مصرف چای ایرانی منصرف می‌شوند، این است که انتظار غیر واقعی از چای دارند. بسیاری از چای‌هایی که مردم به عنوان محصول خارجی و اسانس‌دار استفاده می‌کنند غیراستاندارد هستند.

تحریم روسیه توسط اروپا فرصتی برای صادرات مواد غذایی ایران به هشتمین اقتصاد بزرگ جهان

مدیرکل نظارت و ارزیابی فرآورده‌های غذایی،آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو از تحریم روسیه توسط اروپا به عنوان فرصتی برای صادرات مواد غذایی ایران به هشتمین اقتصاد بزرگ جهان خبر داد.

224 تن آبلیموی غیر قابل مصرف و تقلبی در پاکدشت معدوم شد

با دستور مقام قضایی،آقای امید شهرآبادی ریاست محترم شعبه 46 اداره کل تعزیرات استان تهران و سرپرست گشت مشترک این استان با همراهی کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و نیروی انتظامی در کارخانه تولید کننده محصولات خانگی در پاکدشت ، 224 تن و 400 کیلو آبلیموی تقلبی و غیر قابل مصرف را معدوم کردند.

نشست انتخاباتی صنایع غذایی و کشاورزی

نخستین نشست انتخاباتی فعالان با سابقه صنایع غذایی و کشاورزی به منظور حضور پررنگ فعالان این بخش در انتخابات 18 اسفند اتاق بازرگانی تهران برگزار شد.

 
  
472    473    474    475    476    477    478    479    480    481   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد