انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

شنبه 24 مهر ماه 1400  -  Saturday, October 16, 2021
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

افزایش تولیداقلام مصرفی مقابله با کرونا و رفع موانع تولید/رشد ۳۷۵ برابری تولید ماسک سه‌لایه در کشور

شیوع کرونا و لزوم استفاده از ماسک، الکل و محلول ضدعفونی کننده و تجهیزات مورد نیاز بیمارستانی به منظور شکست زنجیره انتقال ویروس و پیشگیری از بیماری، جهان را با مشکل جدی مواجه کرد.

ستاد ملی مقابله با کرونا همراهی لازم را با وزارت بهداشت ندارد/ پیش از تعطیلات، تعداد شهرهای قرمز ما بسیار کم بود/ در ورودی‌های کشور باید قوانین بسیار سخت‌گیرانه‌ای بگذاریم

یک نماینده مجلس گفت: امروز تعداد شهرهای قرمز ما در زمینه بیماری کرونا افزایش یافته است و متاسفانه شاهد هستیم پروتکل‌های بهداشتی نیز کمتر رعایت می‌شوند.

در گفتگو با دانشجو مطرح شد موسوی: خلاء مدیریتی عامل عدم رشد تولید است/ تحقق تولید وابسته به عزم ملی و حاکمیتی است

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: اگر قانون خوبی نوشته و تصویب شود، اما به درستی اجرا نشود تولید به مشکل برمی‌خورد، خصوصاً اینکه بخش عمده بدنه تولید به صورت مستقیم با قوه مجریه و دولت در ارتباط است.

علت تاخیر در تامین واکسن کرونا در کشور/ زمان‌بندی ایران برای واکسیناسیون عمومی علت تاخیر در تامین واکسن کرونا در کشور/ زمان‌بندی ایران برای واکسیناسیون عمومی عکس خبر آرشیوی است.

سخنگوی سازمان غذا و دارو درباره چرایی تاخیر در روند تامین و تزریق واکسن کرونا در کشور، زمان بندی ایران برای واکسیناسیون جمعیت، آخرین وضعیت تولید واکسنهای ایرانی، وضعیت واکسیناسیون در کشور با تغییر دولت در ماه های آتی، وضعیت واکسیناسیون مسوولان و ماجرای ورود بخش خصوصی برای خرید واکسن از منابع خارجی، به تفصیل توضیح داد.

خطیب‌زاده: هیچ گفت‌وگوی مجاورتی میان ایران و آمریکا نخواهد بود خطیب‌زاده: هیچ گفت‌وگوی مجاورتی میان ایران و آمریکا نخواهد بود

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تاکید کرد: میان ایران و آمریکا برای گفت‌وگو در خصوص رفع تمامی تحریم‌ها هیچ کانالی برقرار نخواهد بود و آنچه که ایران در کمیسیون مشترک برجام انجام می دهد تعاملات و گفت‌وگوهای فنی با دیگر طرف‌های برجام است تا اطمینان یابد تمام تحریم‌های اعمال شده از جانب آمریکا در یک گام رفع شوند .

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد