انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

پنج شنبه 27 دى ماه 1397  -  Thursday, January 17, 2019

اخبار انجمن

هدف سازمان تعزیرات، سالم سازی فعالیت اقتصادی است

مدیرکل پیشگیری های اجتماعی سازمان تعزیرات حکومتی در جلسه مشترک معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع تخلفات سازمان تعزیرات، هدف این سازمان را سالم سازی فعالیت اقتصادی و بهره مندی آحاد مردم از دریافت کالا و خدمات مطلوب عنوان کرد

سیاست وزارت بهداشت حمایت از تولید داخل

قائم‌مقام وزیر بهداشت با اشاره به بهبود شرایط حوزه دارو و تجهیزات در ماه‌های اخیر، گفت: سیاست وزارت بهداشت در حوزه دارو همواره حمایت از تولید داخل است.

پیروزبخت: فرآیندهای تولید برای رسیدن به محصول با کیفیت تحت کنترل است

رییس سازمان ملی استاندارد ایران ، امروز میزبان رییس و اعضای انجمن ریختگری ایران بود. نیره پیروزبخت در این نشست صمیمی به مسئولیت ها و دستاوردهای سازمان ملی استاندارد ایران اشاره کرد وگفت: استانداردها از مزرعه تا سفره باید مد نظر قرار گیرد.رییس سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه فرآیندهای تولید در ارزیابی استاندارد محصول نهایی موثر است، افزود: تمامی فرآیندهای تولید با نظارت های کیفی ،کنترل و صحه گذاری می شود تا محصول نهایی با کیفیت به دست مردم برسد.

گرفتاری دولت نهاده‌های دامی است/با قاچاق موادغذایی مقابله می‌کنیم

رئیس‌جمهور با بیان اینکه من خبر دارم که بخش بزرگی از مواد غذایی مردم قاچاق می شود، گفت: ما به طور رسمی با این مشکل مقابله کرده‌ایم تا قاچاق مواد غذایی را تا سطح زیادی کاهش دهیم.

توزیع ۱۴۷ هزار تن کالای اساسی برای تنظیم بازار

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با بیان اینکه منابع مالی جدید برای کالاهای اساسی سال آینده تامین شده گفت: آرامش در بازار کالاهای اساسی با اقدامات تامین و توزیع برقرار شده و در سه ماه پایانی سال، ۱۴۷ هزار تن کالا شامل: برنج، روغن و شکر برای تنظیم بازار توزیع می‌شود.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد