انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

جمعه 1 شهريور ماه 1398  -  Friday, August 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

پیروزبخت: نرخ کیفیت کالا و خدمات در کشور تعیین می شود

براساس قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد، تدوین نظام جامع کیفیت در کشور، در دستور کار سازمان ملی استاندارد ایران قرار گرفت.نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران، در نشست مشترک با نماینده سازمان برنامه و بودجه و دانشگاه صنعتی شریف گفت: تدوین و اجرایی شدن سند راهبرد ملی کیفیت کشور

ایران تحریم غذا و دارو است

یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در واکنش به ادعای نماینده ویژه آمریکا در امور ایران مبنی بر عدم تحریم مواد غذایی و دارویی گفت: خود آمریکا و هم مردم دنیا می‌دانند که مواد غذایی و دارویی در لیست تحریم قرار دارد. مفهوم تحریم این است که کشورهای همسو و هم‌پیمان با آمریکا علی رغم گذشته کالاهای خود را به ما نمی‌دهند.

دستور ترخیص یک میلیون تن کالای اساسی در بندر امام صادر شد

وزارت صنعت، معدن و تجارت با گمرک جمهوری اسلامی ایران، دستور ترخیص یک میلیون تن از کالاهای اساسی موجود در بندر امام‌خمینی(ره) صادر شد.

بجای واردات کالا باید متخصص بیاوریم / دچار خود تحریمی داخلی هستیم / قاچاق صادراتی ماحصل سیاست غلط ارز 4200

علیرضا مناقبی عضو هیات مدیره مجمع واردات در گفتگو با فودنا گفت: مسئولان تصمیمی برای بهبود وضعیت موجود ندارند و برای این تنقص مدیریتی بجای واردات کالا باید متخصص از نوع پزشک بیاوریم تا وضعیت موجود را درمان کند

ثبت سفارش ۸میلیارد دلار کالای اساسی از ابتدای سال

مدیرکل تأمین، توزیع و تنظیم بازار کالاهای اساسی وزارت صنعت، معدن و تجارت جزئیاتی از آمار ثبت سفارش، تخصیص ارز و ترخیص ۲۴ قلم کالای اساسی را در سال جاری تشریح کرد.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد