انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

شنبه 4 خرداد ماه 1398  -  Saturday, May 25, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

رییس جمهوری به دستگاه‌ها برای رونق تولید دستور داد

رییس جمهوری به وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها دستور داد برای رونق تولید و رفع موانع سرمایه گذاری در کشور و آموزش مهارت‌های عملی با هدف رونق تولید و اشتغالزایی به طور جدی اقدام کنند.

در جلسه عمومی دبیران کانون انجمن های صنایع غذایی ایران چه گذشت؟

جلسه عمومی دبیران کانون انجمن های صنایع غذایی ایران با حضور رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با هدف طرح و پیگیری موانع و مشکلات فعالان صنایع غذایی کشور برگزار شد.

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران: دولت با موضوع تفکیک و تشکیل وزارت بازرگانی وقت و منابعش را تلف نکند

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت : دولت به جای صحبت کردن و صرف انرژی در مورد تفکیک وزارت بازرگانی از صنعت و معدن بهتر است به دنبال راهکارهایی برای حل مشکلات واحدهای تولیدی و واردات و صادرات باشد

اداره نظارت بر مواد غذایی اجرا کرد

اداره نظارت بر مواد غذايي، آشاميدني اقدام به توزيع پمفلت آموزشي در راستاي كنترل مصرف نمك نمود دانشگاه علوم پزشكي البرز، با توجه به طرح بسيج ملي كنترل فشار خون اداره نظارت بر مواد غذايي، آشاميدني اقدام به توزيع پمفلت آموزشي در راستاي كنترل مصرف نمك نموده است .

نبود رانت در سازمان غذا و دارو/افزایش شفافیت‌ در سازمان با جدیت دنبال می‌شود

رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه در این سازمان رانت وجود ندارد بلکه عدم شفافیت را داریم، گفت: عدم شفافیت‌های بیرونی به برخی سوء‌تفاهمات دامن می‌زند.دکتر مهدی پیرصالحی، گفت: در سازمان رانت وجود ندارد بلکه در برخی موارد عدم شفافیت را داریم.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد