انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

چهار شنبه 1 آبان ماه 1398  -  Wednesday, October 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

رئیس سازمان غذا و دارو: قرارداد جدید سامانه تی تک در مهر ماه امضا می‌شود

رئیس سازمان غذا و دارو گفت: بر اساس دستور وزیر بهداشت مشکلات سامانه تی تک را شناسایی کردیم و تمدید قرارداد و اصلاح بندهای قرارداد در حال انجام است. امیدواریم قرارداد جدید تی تک در مهر ماه امضا شده و مشکلات آن برطرف شود.

پیام رییس سازمان ملی استاندارد ایران به مناسبت روز جهانی استاندارد

سنگ نبشته های تیمره ی گلپایگان، پیام هایی از مردمان ایران زمین در هفت هزار سال قبل برای ما دارند. لوحه ها و گل نبشته های تخت جمشید، کتیبه بیستون به عنوان روزنامه ی سنگی با 14 ستون و به سه زبان رایج در دوره هخامنشی و حکاکی آن بر صخره های کوه، همگی حکایت از هدف برقراری ارتباط با آیندگان در طول تاریخ دارد.

تاکید ایران در کنفرانس بین المللی ایمنی مواد غذایی؛ اختلافات سیاسی کشورها نباید در الزامات ایمنی مواد غذایی تاثیر بگذارد

در سال 2012 در کمیسیون کدکس مواد غذایی گزارشی مبنی بر بروز حدود 600 میلیون مورد بیماری ناشی از غذا و 420 هزار مرگ و میر سالیانه در سراسر دنیا به عنوان تهدیدی برای سلامت انسان ها (به خصوص گروه آسیب پذیرمانند کودکان، زنان باردار، سالمندان) ارایه شد که به دنبال آن موضوع تامین الزامات ایمنی مواد غذایی به عنوان اهداف برنامه استراتژی کدکس در تدوین استاندارد های کدکس مورد تاکید قرار گرفت..

پیروزبخت : تسهیلات استاندارد شامل همه تولیدکنندگان می شود

نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران امروز در جلسه شورای استاندارد استان خراسان رضوی که با حضور استاندار و نمایندگان بخش خصوصی برگزار شد بر رعایت استانداردها تا رسیدن به کیفیت مطلوب تاکید کرد و گفت: افزایش کیفیت، باعث رقابت را در بین تولیدکنندگان و در نتیجه رونق تولید می شود.

قائم مقام وزیر صمت اعلام کرد: در راستای دستور مقام معظم رهبری نقشه راه تنظیم بازار کشور تدوین شد

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به دستور مقام معظم رهبری در خصوص تهیه نقشه راه برای تنظیم بازار کشور، اظهار داشت: این نقشه راه و الزامات اجرایی آن با محوریت موسسه مطالعات بازرگانی و اعمال نظرات تعدادی از خبرگان این حوزه تهیه شده و به مقامات ذیصلاح ارسال شده است.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد