انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 5 فروردين ماه 1398  -  Monday, March 25, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

راه اندازی پست مارکتینگ برای برخی محصولات در استان ها

دکتر عبدالعظیم بهفر در مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه ایران کازمتیکا اظهار کرد: به دنبال آن هستیم که پست مارکتینگ را برای برخی محصولات و در نهایت برای تمام محصولات در استان‌ها داشته باشیم. در بحث تولیدات نیز، برنامه براساس تولید محصولات صادرات محور و سوق دادن فرآورده‌های قابل تولید داخلی به سمت صادرات است.

خطا در حوزه سلامت قابل اغماض نیست

رئیس سازمان غذا و دارو با تاکید بر اینکه برخی خطاها قابل اغماض نیست، عنوان کرد: باید با هدف گذاری مشخص، در حوزه نظارت و بازرسی عمل شود چرا که با جان مردم سر و کار داریم و هدف تمامی ما در حوزه سلامت خدمت رسانی به مردم است و نباید کمترین آسیب را در این حوزه ببینند.

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران:سیاستی در راستای بهبود تولید

سیدعبدالوهاب سهل‌آبادی، رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران درباره تفویض اختیار به استان‌ها به صمت گفت: پس از روی‌کار‌آمدن دولت یازدهم یکی از سیاست‌هایی که در دولت قرار شد به طور جدی پیگیری شود، کاهش بروکراسی و روند اداری بود.

فهرست کالاهای مجاز برای تبلیغ از طریق رسانه ها اعلام شد

طبق قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد، تبلیغات رسمی کالاها و خدمات مشمول مقررات اجرای استاندارد اجباری از طریق رسانه های ارتباط جمعی در صورت داشتن پروانه کاربرد علامت استاندارد یا تاییدیه سازمان ملی استاندارد ایران مجاز می باشد.

تمامی تبلیغات محصولات غیرمجاز رصد و پیگیری می‌شود/ کشف ۶ هزار مورد تخلف کالای غیرمجاز سلامت در کشور

مدیرکل دفتر بازرسی و رسیدگی به شکایات و امور حقوقی سازمان غذا و دارو با اشاره به مصوبه خوب خردادماه مجلس در حوزه تبلیغات غیرمجاز، گفت:خوشبختانه در حال حاضر تمامی موارد تبلیغات غیرمجاز فرآورده های غیر قانونی رصد و از سوی مراجع ذیصلاح پیگیری و برخورد می‌شود.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد