انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

شنبه 4 خرداد ماه 1398  -  Saturday, May 25, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

انهدام 191 کیلوگرم مواد غذایی غیرقابل مصرف در آبادان

رئیس مرکز بهداشت آبادان گفت: در 10 روز اول ماه مبارک رمضان، 798 بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، مساجد و تکیه‌ها انجام و 33 مورد نمونه‌برداری از مواد غذایی انجام شد.

رئیس قوه قضاییه:اصلاحات روند دادرسی بزودی به نتیجه می رسد

رئیس قوه قضاییه با اشاره به اینکه رسیدگی دو مرحله ای به بعضی پرونده هاموجب کند شدن روند قضایی می شود، بهترین نظردهندگان در این باره را «خود قضات» دانست و گفت: اصلاح برخی مواد در دستور کار کمیسیون قضایی مجلس قرار گرفته و انشاالله به زودی این اصلاحات به نتیجه می رسد.

امضای طلایی برای صیانت از سلامت مردم

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: تعبیر سازمان از امضای طلایی اهمیت صیانت از سلامت جامعه است و در این راستا سازمان برای تعهد به وظایف و انجام رسالت خویش از همفکری و مشورت متخصصان، دانشگاهیان و نمایندگان محترم مجلس استقبال می‌کند.

اختصاص 14میلیارد دلار ارز یارانه ای برای تامین کالاهای اساسی

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: دولت امسال 14 میلیارد دلار ارز یارانه ای برای تامین کالاهای اساسی مورد نیاز جامعه اختصاص می دهد. قانون در این زمینه شفاف است، اما مسئولان در نحوه اجرای قانون اختلاف نظر دارند که با بررسی موضوع در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، در جمع بندی باید به شیوه اجرای مناسبی برسیم.

اسامی 10 محصول غذایی و آشامیدنی غیرمجاز منتشر شد

معاون غذا و دارو دانشگاه گیلان گفت: سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اردیبهشت ماه جاری، ۱۰ محصول غذایی و آشامیدنی را به دلیل استفاده از پروانه جعلی، غیر مجاز اعلام کرد.

 
  
2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد