انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 11 فروردين ماه 1399  -  Monday, March 30, 2020
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

آغاز طرح ویره نظارتی نوروز از اول اسفند

مدیرعامل سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از آغاز اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز با افزایش دو برابری بازرسان از اول اسفند ماه خبر داد و تاکید کرد: ذخیره کالاهای استراتژیک به اندازه‌ای است که می‌توانیم اعلام کنیم هیچ کمبودی نداریم.

نرخ تعرفه آزمایشگاه‌های سازمان غذا و دارو بازنگری می شود

مدیرکل آزمایشگاه‌های مرجع کنترل غذا و دارو و تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو نیز، در خصوص تعرفه‌های آزمایشگاه‌ها توضیحاتی داد.

رییس سازمان غذا‌ و دارو در نشست کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق بازرگانی تهران مطرح کردتصدی‌گری‌ها را به نظارت کاهش داده‌‌ایم

نمایندگان بخش خصوصی در نشست دوازدهم کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق بازرگانی تهران، در حضور رئیس و مدیران‌کل سازمان غذا و دارو به مسایل و مشکلات این حوزه پرداختند و از این سازمان درخواست کردند به عنوان متولی حوزه غذا و دارو با تخریب‌های عامدانه و بی‌پایه‌ای که علیه صنعت غذا رخ می‌دهد، برخورد حقوقی مناسب داشته باشد.

با حضور رییس سازمان ملی استاندارد ایران ؛ یازدهمین جلسه شورای هماهنگی کدکس مواد غذایی ایران تشکیل شد

یازدهمین نشست شورای هماهنگی کدکس با حضور معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت، رییس سازمان دامپزشکی، نمایندگان وزارت جهادکشاورزی و مدیر کل دفتر فرآورده های غذایی و آشامیدنی وزارت بهداشت، به ریاست نیره پیروزبخت، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران برگزار شد.

رئیس اتاق اصناف کشور: تدبیر وزیر صمت بازار را به آرامش رسانده است

رئیس اتاق اصناف ایران در جلسه شورای معاونین وزارت صنعت، معدن و تجارت با تقدیر از نگاه سازنده و حمایتی وزیر صمت به بخش خصوصی گفت: خوشبختانه امسال در تامین کافی و بهنگام کالا به خوبی اقدام شده و بازار روند تعادلی قابل قبولی دارد.

 
  
2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد