انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

پنج شنبه 27 دى ماه 1397  -  Thursday, January 17, 2019

اخبار انجمن

ارزش صادرات غیرنفتی 5.4 درصد رشد کرد

آمارهای گمرک ایران از تجارت خارجی کشور در 9 ماهه امسال حاکی از این است که در این دوره زمانی مجموع وزن کالاهای غیرنفتی صادر شده از ایران 2.01 درصد کاهش داشته اما از نظر ارزش با رشد 5.4 درصدی مواجه شده است. در این دوره زمانی وزن و ارزش واردات کشور نیز به ترتیب 13.27 و 15.9 درصد کاهش یافته است.

تسهیل فرآیندهای واردات مواد اولیه غذایی با سامانه TTAC

مدیرکل فرآورده‌های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو گفت: سامانه TTAC بسیاری از فرآیندهای مربوط به صدور و نظارت مجوز واردات مواد اولیه صنایع غذایی را کاهش داده است.وحید مفید در مورد میزان رعایت قوانین مربوط به فرآوردهای دامی و گیاهی توسط تولیدکنندگان گفت: قانون نظارت مواد خوردنی و آشامیدنی بخشی از کنترل را به عهده دارد و بخش دیگری از نظارت توسط سازمان‌هایی مانند سازمان دامپزشکی و جهاد کشاورزی انجام می‌شود.

منطقی کردن روش‌ها و دستورالعمل‌ها برای حمایت از تولید ملی

در راستای حمایت از تولید ملی، روش‌ها و دستورالعمل‌ها در حوزه نظارت بر اجرای استاندارد منطقی می شود.وحید مرندی مقدم، معاون نظارت بر اجرای استاندارد در پنجمین دوره گردهمايي مديران منطقه ٤ در حوزه نظارت بر اجراي استاندارد که در اداره کل استاندارد تهران برگزار شد، حفظ ایمنی و سلامت آحاد جامعه، صيانت از مسوليت حقوقي سازمان ملی استاندارد ایران و منطقي كردن روش‌ها و دستورالعمل‌ها براي سهولت انجام وظايف را به عنوان سه رویکرد اصلی سازمان برشمرد

دبیر شورای مشاوران حوزه معاونت آموزشی و دبیر شورای آموزش داروسازی و تخصصی وزارت بهداشت منصوب شد

دکتر باقر لاریجانی معاون آموزشی و دبیر آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت در حکمی دکتر غلامرضا اصغری را به عنوان دبیر شورای مشاوران حوزه معاونت آموزشی و دبیر شورای آموزش داروسازی و تخصصی منصوب کرد.

معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو منصوب شد

با حکم سرپرست وزارت بهداشت، معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو منصوب شد.دکتر سعید نمکی در حکمی دکتر مهدی پیرصالحی را به عنوان معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو منصوب کرد.

 
  
2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد