انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

شنبه 4 آذر ماه 1396  -  Saturday, November 25, 2017

اخبار انجمن

صنعت غذای حلال را می توان جایگزین نفت کرد

معاون نظارت بر اجرای استاندارد در مراسم روز جهانی استاندارد در مشهد، گفت: با دستیابی به 10 درصد از بازار صنایع جهانی غذای حلال ایران می تواند این صنعت را در اقتصاد کشور جایگزین نفت نماید.

فراورده های غذایی غیر مجاز

وابط عمومی سازمان غذا و دارو در اطلاعیه‌ای فرآورده های غذایی آﺑﻠﯿﻤﻮ با نام تجاری ﮔﻞ اﻓﺸﺎن، ﭘﻨﯿﺮ ﺳﻔﯿﺪ ﻟﯿﻘﻮان با نام تجاری ﺧﺎﻟﻖ ﭘﻨﺎه، ﭘﻨﯿﺮ ﻟﯿﻘﻮان با نام تجاری ﺳﻮﭘﺮ ﻟﯿﻘﻮان دوﻟﺠﯿﻦ، ﻟﻮاﺷﮏ ﻣﺤﺼﻮل ﺗﻮﻟﯿﺪي ﭘﺮﻫﺎم ﺗﺮش با نام تجاری آي ﺗﺮش و ﻓﺮوش اﯾﻨﺘﺮﻧﺘﯽ ﻓﻬﻮه ﺳﺒﺰ Green coffee با نام تجاری Slim & health را به دلیل نداشتن مجوزهای بهداشتی غیرمجاز معرفی کرد.

موافقت مجمع جهانی IAF برای پذیرش گواهینامه استاندارد ایران

نیره پیروزبخت در آیین گرامیداشت روز جهانی استاندارد و تجلیل از واحدهای برتر در رعایت استاندارد و مدیران نمونه کنترل کیفی واحدهای تولیدی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: سازمان استاندارد ایران توانست پس از 10 سال تلاش به یکی از مجامع جهانی اعتباردهی بپیوندد و موافقت نامه چند جانبه امضا کند.

استاندارد رمز جهانی شدن اقتصاد است

همایش روز جهانی استاندارد با حضور معاون اول رییس جمهور؛ وزیر صنعت ، معدن و تجارت؛ جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولان کشوری و لشگری؛ صنعتگران و تولید کنندگان ، صبح امروز در سالن اجلاس سران برگزار شد و از بنگاه ها، واحدهای برتر و برگزیده تولیدی و صنعتی کشور در حوزه استاندارد با اهدای تندیس و لوح تقدیر تجلیل شد.

ارجحیت ایمنی مردم بر تولید و اشتغال/ لزوم رعایت استاندارد در صنایع غذایی

محمد شریعتمداری در همایش روز ملی استاندارد با بیان اینکه استاندارد در کشور ما از اهمیت بالایی برخوردار بوده و توجه به آن زمینه های رشد و توسعه را فراهم می کند، بیان کرد: در چهار سال اول دولت تدبیر و امید قدم های خوبی در بخش استاندارد برداشته شد و حرکت پرشتابی را به جلو آغاز کردیم.

 
  
3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد