انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

جمعه 4 اسفند ماه 1396  -  Friday, February 23, 2018

اخبار انجمن

به زودی مهندسی مجدد در ساختار ایمنی غذا یا نظارت بر مواد غذایی ایجاد می شود

کتروحید مفید در شانزدهمین نشست قطب منطقه ۴ معاونت های غذا و داروی جنوب غرب کشور در آبادان گفت: به زودی مهندسی مجدد در ساختار ایمنی غذا یا نظارت بر مواد غذایی ایجاد می شود.

کشف کارگاه تولید مواد غذایی تقلبی در آمل

سرهنگ"نعمت الله آزادی" گفت: مأموران پاسگاه انتظامی آمل در بازرسي از منزلی متروکه و خالی از سکنه در یکی از روستاهای بخش دابودشت آمل ، انواع مواد غذایی غیرمجاز شامل 2 و نیم تن خرمای فاسد شده ، 705 لیتر شیره خرما ، 100لیتر آبلیمو ،136 لیتر آب نارنج ، 500 کیلو اسید سیتریک و 660 کیلو تخم فاسد شده انار کشف کردند

ابطال پروانه های ساخت آبلیمو به نام های سپنتا و هرمود

در راستای اجرا ماده ۴۳ بخش بهداشت و درمان قانون تعزیرات حکومتی در خصوص فرآورده های غذایی و آشامیدنی غیر مجاز، در صورت مشاهده اقلام مذکور در سطح عرضه می توانید با روابط عمومی سازمان غذا و دارو با شماره تلفن 66405569-021 در میان بگذارید.

سامانه کنترل اصالت کالا و دارو(TTAC) از ضروریات مبارزه با قاچاق فرآورده های سلامت محور

قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه دومین هم اندیشی جهاد پزشکی در تقریب دل ها اظهار داشت: سامانه کنترل اصالت فرآورده های سلامت محور یک ضرورت در راستای مبارزه با قاچاق محصولات سلامت از جمله داروها، مکمل های غذایی، لوازم آرایشی-بهداشتی و تجهیزات پزشکی به شمار می رود.

نشانگرهای رنگی بر بیش از 80درصد صنایع غذایی نصب شده است

معاون وزیر بهداشت در نشست قطب4 معاونت‌های غذا و دارو کشور که در آبادان در حال برگزاری است، گفت: نشانگرهای رنگی بر بیش از 80درصد صنایع غذایی نصب شده است.

 
  
3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد