انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

شنبه 4 خرداد ماه 1398  -  Saturday, May 25, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

صادرات نفت از بنادر به صورت رسمی با تغییر مقاصد در حال انجام است/ کاهش توقف کالاهای اساسی در بنادر

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه به هیچ وجه ارسال محموله‌های نفتی از بنادر کشورمان متوقف نشده است،گفت: شاید مقاصد محموله‌های نفتی از بنادر کشورمان تغییر کرده ‌باشد اما هنوز هم صادرات رسمی ادامه دارد.

3 میلیارد دلار ارز دولتی به کالاهای اساسی در سال جاری اختصاص یافت

فرهاد دژپسند در گفت و گویی با یادآوری نحوه تخصیص ارز دولتی به کالاهای اساسی در سال 98، افزود: در حال حاضر از واردات سال گذشته استفاده می کنیم و تاکنون در سال جاری حدود 3 میلیارد دلار ارز برای کالاهای اساسی تخصیص یافته است.وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: دولت در حال حاضر به دنبال احیای وزارت بازرگانی است تا یک وزارتخانه مستقل و متولی، امر توزیع و نظارت بر بازار را بر عهده داشته باشد.

معرفی روغن های زیتون وارداتی غیراستاندارد

در نتایج حاصل از نمونه برداری از روغن های زیتون موجود در سطح بازار، مشخص شد، روغن های زیتون وارداتی Royal ، Spanish Green و Roberto motago نه تنها با استاندارد ملی ایران مغایرت دارند بلکه خالص نبوده و با سایر روغن ها نیز مخلوط و در بازار عرضه شده است.

نظارت بازرسان استاندارد بر بازار مواد غذایی پرمصرف در ماه رمضان

محمودرضا طاهری، مدیر کل استاندارد استان تهران با اشاره به اجرای طرح رمضان، گفت: همه ساله همزمان با ماه مبارک رمضان، طرح نظارت بر مواد غذایی پرمصرف با گشت‌های بازرسان استاندارد انجام می شود.

چقدر از کالاهای دولتی به دست مصرف کنندگان رسیده است؟

با مصوبه هیئت دولت قرار شد ۲۵ قلم کالا مانند برنج، گندم، گوشت قرمز گرم و سرد، مرغ، تخم مرغ، کنجاله، کاغذ روزنامه، روغن و غیره در فهرست دریافت ارز ۴۲۰۰ تومانی قرار بگیرند تا با دریافت این ارز دولتی قیمت‌ها در بازار کنترل شود و از طرفی مردم مایحتاج خود را بدون نگرانی تأمین کنند.

 
  
3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد