انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 7 خرداد ماه 1397  -  Monday, May 28, 2018

اخبار انجمن

کمبود و احتکار مواد غذایی نداریم

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی با بیان اینکه کمبودی در بازار وجود ندارد، گفت: از ابتدای اردیبهشت ماه قیمت برخی محصولات اندکی افزایش یافته است.درباره بازار مواد غذایی اظهار کرد: تا به امروز برای واردات مواد غذایی دلار با نرخ ۴۲۰۰ تومان به واردکنندگان اختصاص داده نشده است و اگر ارزی ارائه شده باشد، محصولاتی که با این نرخ خریداری شده به بازار وارد نشده است.

کشف 10 هزار کارتن نوشمک غیر مجاز!

با حضورکارشناسان واحد نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی شبکه بهداشت و درمان پاکدشت، تحت پوشش معاونت غذا دارو دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، 10 هزار کارتن نوشمک که در شرایط غیر بهداشتی تولید شده بود، کشف و معدوم شدند.

پارسال 93 درصد هدف صادراتی صنایع غذایی و دارویی تحقق یافت

«مهدی صادقی نیارکی»، مهمترین اقلام صادراتی را شامل فرآورده های لبنی و بستنی، شیرینی و شکلات، زعفران، رب گوجه فرنگی، آبمیوه و کنسانتره، ماکارونی و پاستا، عصاره شیرین بیان، آرد گندم، فرآورده های سیب زمینی، پودر شوینده ومایع ظرفشویی و انواع داروی انسانی اعلام کرد.

آثار یکسان‌سازی نرخ ارز بر بازار محصولات کشاورزی و غذایی

اعضای کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی اتاق تهران در اولین نشست این کمیسیون در سال 97، به بررسی آثار نوسانات اخیر نرخ ارز روی بازار محصولات کشاورزی و غذایی پرداختند. همچنین در این نشست تجارت محصولات کشاورزی و غذایی در سال 96 مرور شد.

برای ثبت‌سفارش کالا هیچ مشکلی وجود ندارد

مدیرکل مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت تاکید کرد: در زمینه ثبت سفارش کالا هیچ گونه مشکلی وجود نداشته و در هفته‌های گذشته این روند به حالت مرسوم خود دنبال شده است.

 
  
3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد