انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

چهار شنبه 25 فروردين ماه 1400  -  Wednesday, April 14, 2021
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

وضعیت نقدینگی در سال ۹۹ از رشد بیش از ۳۳ درصد تا تداوم سرکشی پول در ۱۴۰۰

در حالیکه آمارها نشان از رشد ۳۳.۸ درصدی نقدینگی تا پایان بهمن سال گذشته دارد و از بهمن ۱۳۹۸ تا بهمن پارسال به حجم نقدینگی ۹۲۹ هزار میلیارد تومان افزوده شده است، رئیس کل بانک مرکزی وضعیت این متغیر اقتصادی در سال جاری را نیز با وجود بودجه متورم و تکالیفی که در آن به نظام بانکی محول شده است، رو به رشد می‌داند.

اجرای برنامه حمایتی از دامداران در سال ۱۴۰۰/ احتمال آغاز صادرات بعد از ماه رمضان/ مشتریان خارجی فقط دام زنده می‌خواهند

مواد غذایی> رئیس شورای تامین دام کشور از اجرای برنامه حمایتی از دامداران در سال 1400 در سه محور خبر داد که یکی از آن‌ها صادرات است.

توانگر تشریح کرد:/چرا مرغ گران شده است؟

مواد غذایی> مسوول کمیته ناظر بر تنظیم بازار مجلس با اشاره به وجود سیگنال‌هایی مبنی بر تلاش برای افزایش قیمت مرغ در وزارت جهاد کشاورزی، گفت: در همین رابطه تقاضای خرید خانوار به دلیل نگرانی از افزایش قیمت‌ افزایش یافته و از طرفی مرغدار نیز مرغ آماده کشتار را عرضه نمی‌کند و این عوامل موجب گرانی سرسام آور مرغ می‌شود.

در گفت‌وگو با ایلنا تشریح شد: آیا صنعت نفت ایران می‌تواند برای توسعه به چین دل ببندد؟

کارشناس حوزه انرژی گفت: اگر انتظار داشته باشیم چین کشوری است که باعث توسعه حوزه‌های نفت و گاز ما شود، متاسفانه اشتباه کرده‌ایم، این کشور در زمینه تکنولوژی مورد نیاز صنعت نفت حرفی برای گفتن ندارد.

نگاهی به تحولات جهان در سال ۱۳۹۹/ پرونده دهم: سیاست داخلی آمریکا

فرار ترامپ از دو استیضاح/ فتح کاخ‌سفید توسط دموکرات‌ها/ کابوس کنگره/ محاصره اقتصاد آمریکا توسط کرونا/ خیزش علیه نژادپرستی

 
  
3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد