انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

پنج شنبه 27 دى ماه 1397  -  Thursday, January 17, 2019

اخبار انجمن

دکتر هاشمی انتصاب سرپرست وزارت بهداشت را تبریک گفت

دکتر سید حسن هاشمی با ارسال پیامی، انتصاب دکتر سعید نمکی را به عنوان سرپرست وزارت بهداشت تبریک گفت. ضمن سپاس از تمام خادمان عرصه سلامت که طی پنج سال گذشته بر من منّت نهاده و با عشق و ایثار در خدمت ارتقاء سلامت هموطنان تلاش کرده‌اند، بدینوسیله انتصاب جنابعالی را به عنوان سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تبریک عرض می‌نمایم.

نقش استاندارد حلال در اقتصاد گسترش می یابد

با حکم نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران، آیت الله احمد مبلغی به عنوان فقیه مجتهد متجزی و صاحبنظر در امر حلال منصوب شد.نیره پیروزبخت، با اعطای این حکم که عصر امروز در جمع معاونان ، مشاوران و مدیران کل سازمان ملی استاندارد ایران در کرج انجام گرفت به قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد اشاره کرد و گفت: بر اساس تبصره 2 بند 1 ماده 7 این قانون، صدور گواهی حلال فقط توسط سازمان ملی استاندارد ایران صورت می گیرد.

معدوم سازی 23 تن فرآورده نوشیدنی و روغن زیتون تاریخ گذشته و غیر مجاز در ارس

مدیر غذا و دارو سازمان منطقه آزاد ارس از معدوم سازی 23 تن فرآورده نوشیدنی تاریخ گذشته و غیر مجاز روغن زیتون محصول کشور ترکیه در ارس خبر داد.مقدار 23 تن فرآورده غیر مجاز نوشیدنی با برندهای MIRANDA،LIPTON، PEPSI و روغن زیتون TEKSENمحصول کشور ترکیه، به دلیل انقضاء تاریخ مصرف، غیر قابل ترخیص و عرضه به بازار تشخیص داده شده و معدوم شد.

آبلیموهای فله ای مورد تائید نیست؛ آبلیموهای دست ساز حاوی مواد غیرمجاز و میکروارگانیسم های خطرناک، رنگ و دیگر عوامل غیرمجاز است.

دکتر هدایت حسینی، رئیس انستیتو تغذیه نیز به هموطنان توصیه می کند : آبلیموهای فله ای مورد تائید نیست؛ آبلیموهای دست ساز حاوی مواد غیرمجاز و میکروارگانیسم های خطرناک، رنگ و دیگر عوامل غیرمجاز است.

با همکاری انجمن صنفی تولید کنندگان صنعت آبلیموی ایران تقلب را به صفر می رسانیم

طی برگزاری جلسه ای با حضور رئیس و اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی صنعت آبلیموی ایران با مدیر کل محترم سازمان غذا و دارو توافق گردید که طی چند ماه آینده تقلب در تولید آبلیمو به صفر برسد.

 
  
4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد