انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

شنبه 4 آذر ماه 1396  -  Saturday, November 25, 2017

اخبار انجمن

غذا از دارو پیشی می‌گیرد

غلامرضا اصغری در همایش ملی روز جهانی غذا با بیان اینکه در روز جهانى غذا باید به موضوع گرسنگى نیز توجه کنیم اظهار داشت: گرسنگى از جمله معضلات بسیارى از کشورهاست لذا شکرانه در معرض این مصیبت نبودن این است که ضایعات کاهش و ریخت و پاش ها در مراسم ها حذف شود.

همایش بزرگداشت روز جهانی غذا برگزار شد

همایش روز جهانی غذا روز گذشته با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از فعالین و مقامات بلندپایه حوزه غذا و سلامت کشور در محل سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد. در این مراسم از جمعی از دبیران و روسای انجمن های صنایع غذایی کشور برای فعالیت و تلاش در جهت ارتقای سلامت محصولات غذایی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

چرا پروانه واردات برنج تایلندی معلق شد؟

مدیرکل امور غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو با اشاره به علت تعلیق پروانه واردات برنج تایلندی، گفت: به واردکنندگان نامه زدیم که ثبت سفارش جدید نداشته باشند تا گزارش مناطق کشاورزی برنج تایلندی را به ما بدهند و ما نقشه سلامت آن را در اختیار داشته باشیم.

برگزاری همایش روز جهانی غذا

محمد هاشمی در نشست خبری همایش روز جهانی غذا، گفت: این روز بهانه‌ای برای بیان اولویت‌های غذا در کشور است. در سال‌های اخیر به جای استفاده از قوه قهریه در این حوزه بحث تشویق را پیش بردیم که یکی از اقدامات‌مان اعطای نشان ایمنی و سلامت به تولید کنندگان فراورده‌های غذایی بوده که از حدود ۱۱ سال قبل و در ۱۶ دوره برگزار شده است.

پیشنهاد وزیر بهداشت درباره صادرات و واردات "گندم"

وزیر بهداشت با اشاره به گلایه نانوایان مبنی بر آنکه آرد ایرانی چسبندگی لازم را ندارد و ناچار به استفاده از نمک بیشتری در خمیر نان هستند، گفت: درست است که ما در حوزه گندم خودکفا شده‌ایم، اما می‌توان قسمتی از گندم تولید داخل را صادر و گندمی که مورد نظر نانواها است را خریداری کنیم.

 
  
4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد