انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 29 مرداد ماه 1397  -  Monday, August 20, 2018

اخبار انجمن

ورود استاندارد در صنعت و تکنولوژی به سود اقتصاد کشور است

در مراسم اعطای گواهی نامه انطباق و محصول به شرکت های دانش بنیان که امروز با حضور نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران و سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در ساختمان این معاونت برگزار شد و 6 شرکت دانش بنیان گواهینامه کیفیت دریافت کردند.

هدف اداره کنترل و نظارت بر مواد غذایی آشامیدنی آرایشی و بهداشتی خدمت به مصرف کنندگان در جهت ارتقاء ایمنی غذایی

دکتر آریائیان گفت: همانطور که استحضار دارید، وظیفه اداره کنترل و نظارت بر مواد غذایی – آرایشی و بهداشتی به طور کلی نظارت بر فعالیت کارخانه ها، انبارها، سردخانه ها، صادرات، واردات، قاجاق و سطح عرضه می باشد تعداد کل کارخانجات مواد غذایی و ظروف تحت نظارت 432 عدد است که از این تعداد 295 عدد کارخانجات مواد غذایی و ظروف فعال هستند و 137عدد تعداد کارخانجات مواد غذایی و ظروف غیر فعال هستند.

کشف مقادیر زیادی موادغذایی غیرقابل مصرف در چابهار

10 تن مواد غذایی غیرقابل مصرف در چابهار کشف و معدوم شد.رییس مرکز بهداشت چابهار گفت: این مقدار مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در مدت سه ماه در این شهرستان کشف شده است. وطن پرست ارزش این مقدار مواد غذایی را 630 میلیون ریال عنوان کرد.

رابطین ارزیابی ملی کیفیت با مبانی جایزه ملی کیفیت آشنا شدند

به گزارش دفتر ارزیابی کیفیت کالا و خدمات، افتتاحیه نشست با حضور مسلم بیات، معاون ارزیابی کیفیت، عظیم محبی، رئیس شورای علمی و پژوهشی سازمان پژوهش و برنامه ریزی و رئیس کارگروه تخصصی جایزه تعالی مدیریت مدرسه، زهرا مؤمن کیا، کارشناس مسئول دفتر آموزش متوسطه و دبیر کارگروه تخصصی جایزه تعالی مدیریت مدرسه، پرویز درویش، مدیرکل دفتر ارزیابی کیفیت کالا و خدمات و رابطین ارزیابی ملی کیفیت ادارات کل استانی آغاز شد.

روشهای اجرایی تدوین و ترویج استاندارد برای دستیابی به وحدت رویه

نشست يک روزه معاون تدوين و ترويج استاندارد به منظور انتقال مفاهيم و روشهاي اجرايي و دستيابي به وحدت رويه در سطح استانی با حضور مدیران کل استاندارد استانهای کرمانشاه، کردستان، لرستان و همدان در ایلام برگزار شد.

 
  
4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد