انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

یک شنبه 6 مهر ماه 1399  -  Sunday, September 27, 2020
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

تکلیف ارز ۴۲۰۰ تومانی روغن و شکر چه می‌شود؟

دبیر فدراسیون صنایع غذایی و کشاورزی گفته: می‌گویند روغن و شکر را از بازار آزاد تهیه کنید. پس تکلیف ارزهای ۴۲۰۰ تومانی روغن خام و شکر چه می‌شود؟

بلاتکلیفی وزارت صمت صدای تولیدکنندگان را درآورد!

وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) بیش از چهار ماه است که با سرپرست اداره می‌شود و این موضوع باعث انتقاد خانه صنعت، معدن و تجارت ایران شده، به‌طوری‌که هیئت رئیسه این تشکل طی بیانیه‌ای از رئیس جمهور خواسته معرفی وزیر صمت را به عنوان اولین دغدغه و اولویت کاری خود تلقی کند.

استقبال صنایع غذایی از ایران اگروفود؛ بعد از تجربه موفق نمایشگاه شیرینی و شکلات

تجربه موفق مواجهه مشارکت کنندگان نمایشگاه شیرینی و شکلات، اشتیاق صاحبان صنایع غذایی برای مشارکت در نمایشگاه اگروفود را افزایش داده است

مهلت 15 روزه برای ثبت انبارها در سامانه جامع انبارها

در جلسه تشدید نظارت بازار که با حضور رئیس سازمان تعزیرات، رئیس اتاق اصناف ایران و معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت مهلت 15 روزه به مالکان کالا و صاحبان انبارها برای ثبت اطلاعات در سامانه جامع انبارها داده شد.

اصلاح نرخ عرضه ذخایر روغن استراتژیک با تصمیم ستاد تنظیم بازار/ تکلیف بانک مرکزی برای تامین ارز دانه‌های روغنی و کنجاله سویا

سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت بیان کرد: ستاد تنظیم بازار نرخ عرضه ذخایر روغن استراتژیک کشور را اصلاح کرد تا بخش خصوصی در این حوزه انگیزه های لازم را برای تامین مستقیم نهاده های مورد نیاز خود داشته باشد.

 
  
4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد