انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

جمعه 1 شهريور ماه 1398  -  Friday, August 23, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

تبلیغات در صدا و سیما بدون استعلام از سازمان غذا و دارو

مدیرکل فراورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو با انتقاد از تبلیغ کالاهای آسیب‌رسان سلامت نظیر نوشیدنی‌های مالت در صدا و سیما، گفت: سعی کردیم توقف تبلیغات کالاهای مضر را پیگیری کنیم، اما بهانه‌هایی مثل تامین بودجه از تبلیغات وجود دارد. اگر بودجه صداوسیما به قیمت به خطر انداختن سلامت مردم تامین می‌شود، باید این موضوع گفته شود.

حضور نیروهای خارجی عامل اصلی تنش در منطقه است

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی امروز- یکشنبه- در دیدار «یوسف بن علوی» وزیر امور خارجه عمان با بیان اینکه ایران و عمان همواره برای حل و فصل مسایل و مشکلات منطقه، گام‌های مثبتی در کنار هم برداشته‌اند، اظهارداشت: جمهوری اسلامی ایران علاقمند به توسعه مناسبات و همکاری‌ها با عمان در سطوح مختلف و در راستای منافع متقابل دو ملت است

مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو منصوب شد

دکتر محمدرضا شانه ساز، معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو در حکمی دکتر مهرعلیان را به عنوان مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو منصوب کرد.

ثبت سفارش کالاهای اساسی بدون وقفه انجام شود

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از انتشار دست نوشته علی اکبر مهرفرد معاون وزیر جهاد کشاورزی مبنی بر توقف ثبت سفارش واردات کالاهای اساسی توسط وزارت جهاد کشاورزی طی نامه ای به مدیران ذی ربط وزارت صمت خواستارثبت سفارش بدون وقفه کالاهای اساسی شد.

قائم مقام خانه صنعت، معدن و تجارت ایران در مراسم گرامیداشت : تولید را نباید متوقف کرد

آرمان خالقی پیش ازظهر شنبه در مراسم تقدیر از واحدهای نمونه تولیدی استان مازندران با بیان اینکه تولیدکنندگان سرداران و فرمانده هان خط مقدم جنگ به شمار می‌روند گفت: فعالان اقتصادی در این جنگ قطعاً دچار آسیب می‌شوند و دولت به عنوان پشتیبان تولید باید حمایت‌های لازم را داشته باشد.

 
  
4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد