انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 5 فروردين ماه 1398  -  Monday, March 25, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

مدیر نظارت بر مواد غذایی و محصولات آرایشی،بهداشتی معاونت غذا و دارو گفت؛

مدیر نظارت بر مواد غذایی و محصولات آرایشی،بهداشتی معاونت غذا و دارو ، با بیان اینکه نباید یک ساعت قبل و یک ساعت بعد از غذا، چای و قهوه نوشیدگفت:آهن یکی از املاح مورد نیاز بدن است واعمال حیاتی متعددی را در بدن به عهده دارد.

استانداری از سازمان های مردم نهاد حوزه سلامت حمایت می کند

انوشیروان محسنی بندپی روز چهارشنبه درباره همکاری استانداری با سازمان های مردم نهاد و بنیادهای فعال در حوزه سلامت افزود: این اعتقاد در استانداری تهران وجود دارد که باید به سه رکن جامعه، دولت و سازمان های مردم نهاد توجه داشته باشد. پیوند بین نیازهای مردم و آنچه را که دولت می خواهد انجام دهد، می توان با نقش آفرینی سازمان های مردم نهاد و بنیادهای فعال در حوزه سلامت اجرایی کرد.

هماوردی تهران با واشنگتن از دریچه همسایگان

برخی از تحلیلگران و رسانه های جهان زمانبندی سفر «حسن روحانی» به عراق در کنار توافق های به دست آمده در بغداد را تدبیر دیپلماتیک ایران برای مقابله با فشارهای دولت «دونالد ترامپ» ارزیابی می کنند.

روابط تجاری ایران و عراق با استاندارد تسهیل می شود

رئیس جمهور شامگاه دوشنبه در همایش مشترک تجاری ایران و عراق که در کاخ نخست‌وزیری عراق برگزار شد، با بیان اینکه گسترش روابط میان تجار و فعالان اقتصادی به نفع دو ملت است، گفت: تبادل کالا در زمینه مصنوعات ، دارو و محصولات کشاورزی با توافقات استاندارد تسهیل می شود.

ایران سرزمینی نیست که بشود به آن نگاه چپ کرد

وزیر بهداشت همزمان با روز بزرگداشت شهدا، گفت: شهدا به بیرون از مرزها این پیام را دادند که ایران، سرزمینی نیست که بشود به آن نگاه چپ کرد.پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور با تقدیر ویژه از شهدای اورژانس با حضور وزیر بهداشت در تالار بزرگ لیان بوشهر آغاز شد.

 
  
4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد