انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

یک شنبه 27 آبان ماه 1397  -  Sunday, November 18, 2018

اخبار انجمن

روزشمار هفته "غذا" اعلام شد

رییس سازمان غذا و دارو با اشاره به شعار ملی روز جهانی غذا، گفت: برنامه‌های هفته غذا با چهار محور اصلی و تاکید بر کاهش مصرف قند، نمک و چربی، نشانگرهای رنگ تغذیه‌ای، برچسب اصالت، مبارزه با قاچاق کالا و ترویج و معرفی نشان ایمنی و سلامت اجرا می شود.

پیام تبریک رئیس سازمان ملی استاندارد ایران به رؤسای سایر سازمانهای ملی استاندارد عضو ایزو به مناسبت روز جهانی استاندارد ۲۰۱۸

بشر در طول 250 سال گذشته با هدف ایجاد جوامع صنعتی و هوشمند، همواره به دنبال استفاده از یک منبع قابل اعتماد در ایجاد فرایند قوی و قابل ردیابی برای تولید بوده است. فرایندی که باید در گذر زمان کارآ و مقرون به صرفه باشد.

ارتقای سلامت بدون کنترل مواد غذایی امکان‌پذیر نیست

دکتر ایرج خدادادی در جمع اعضای شورای پیام رسان استان که مناسبت روز جهانی غذا در معاونت غذا و دارو برگزار شد، با بیان اینکه شعارهای سازمان بهداشت جهانی همواره با نگاه ویژه به تغییر نوع نگرش برای ساخت آینده بهتر برای نسل آینده و نگاه به منابع تغذیه جدید بوده است، اظهار کرد: امسال نیز شعاری با تاکید بر اهمیت تغییر رفتار انسانها برای اجتناب از گرسنگی در سال ۲۰۳۰ انتخاب شده است.

پیام مشترک رئیس سازمان ملی استاندارد ایران و دبیرکل ایزو به مناسبت روز جهانی استاندارد ۲۰۱۸

هر سال در 22 مهر (برابر با 14 اکتبر) اعضای سازمان های ISO، IEC و ITU روز جهانی استاندارد را گرامی می­ دارند و این فرصتی است تا از تلاش ها و همکاری­ های هزاران کارشناس در سرتاسر جهان که توافقات فنی را تهیه و تدوین می ­کنند تا به عنوان استاندارد بین ­المللی منتشر شود قدردانی شود.

نشانگرهای رنگی تغذیه ای عامل رقابت در صنعت غذایی

دکتر محمدکاظم‌زاده در شورای پیام رسان سلامت، با قدردانی از زحمات اصحاب رسانه، حضور در شورای پیام‌رسان سلامت را افتخاری ارزشمند خواند و افزود: شاهرخی مدیر روابط عمومی دانشگاه همواره در جایگاه خود موثر عمل می‌کند که در این حوزه نیز برجسته عمل کرده تا ارتباطات صحیح‌تر و موثر‌تر برقرار شود.

 
  
5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد