انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

جمعه 4 اسفند ماه 1396  -  Friday, February 23, 2018

اخبار انجمن

امحاء حدود ۶۵۰ کیلوگرم کالاهای غذایی و بهداشتی قاچاق و غیرمجاز

کالاهای غذایی، داروئی و آرایشی و بهداشتی قاچاق و غیرمجاز توقیف شده در سطح استان با همکاری معاونت غذا و دارو دانشگاه گیلان امحاء شد.

نامه وزیر بهداشت به معاون اول رییس جمهور، رییس مجلس و دبیر شورای نگهبان

بدنبال نامه دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام راجع به مصوبه این مجمع در خصوص طرح‌ تقویت و توسعه نظام استاندارد، وزیر بهداشت در نامه ای به رییس مجلس شورای اسلامی، دبیر شورای نگهبان و معاون اول رییس جمهور با اشاره به نامه پیشگفت، خواستار انعکاس نتیجه اقدامات در این مورد به وزارت متبوع خود شد.

ابهام‌زدایی مجمع تشخیص مصلحت از یک مصوبه جنجالی

به دنبال ابهاماتی که در پی تصویب ماده ۳ طرح "تقویت و توسعه نظام استاندارد" مطرح شد، دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه‌ای به وزیر بهداشت، تکلیف این ابهامات را روشن کرد.

جمع آوري بيش از ۹۰۰ بطري روغن زيتون غيراستاندارد از بازار شهرستان رودبار

به گزارش روابط عمومي اداره كل استاندارد گيلان: در پايان دومين مرحله از طرح نظارت بر بازار شهرستان رودبار توسط كارشناسان اداره استاندارد در قالب طرح طاها ، 914 بطري انواع روغن زيتون فاقد علامت استاندارد از سطح بازار جمع آوري شد.

توضیحات سازمان ملی استاندارد ایران در پی خبر توقیف ۱۶ برند خرمای غیراستاندارد

روابط عمومی و ارتباطات بین الملل سازمان ملی استاندارد ایران به نقل از مسلم بیات، مدیرکل استاندارد استان تهران اعلام کرد: سوء برداشت از خبر توقیف 16 برند خرمای غیراستاندارد در واحدهای صنفی استان تهران، در خصوص مغایرات مشاهده شده در بسته بندی خرماهای مضافتی بم بوده و این محصول از نظر کیفی یکی از بهترین خرماهای مصرفی در دنیا است

 
  
5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد