انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 7 خرداد ماه 1397  -  Monday, May 28, 2018

اخبار انجمن

۵۹ پروانه استاندارد در لرستان صادر شد

مرضیه قنبریان، مدیر کل استاندارد استان لرستان گفت: در راستای استانداردسازی محصولات تولیدی استان، در سال گذشته، 50 پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری، 7 پروانه استاندارد تشویقی و 2 پروانه استاندارد کارخانه ای در لرستان صادر شد.

استاندارد از واحد های تولید کننده با کیفیت حمایت می کند

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان اصفهان : غلامحسین شفیعی، مدیر کل استاندارد استان با اشاره به شعار حمایت از کالای ایرانی گفت : نظارت و دقت مضاعف بر کیفیت محصولات به منظور اعتماد شهروندان برای خرید کالاهای ایرانی ضرورت دارد.

استاندارد و کیفیت در اسلام بسیار حائز اهمیت است

نیره پیروز بخت،رییس سازمان ملی استاندارد ایران و هیات همراه در سفر به استان یزد به دیدار حضرت آیت الله ناصری، نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد رفتند.در این دیدار ، آیت الله ناصری، با بیان اینکه، استاندارد وکیفیت از نظر اسلام بسیار حائز اهمیت است گفت: باید استاندارد به یک فرهنگ تبدیل شود تا جامعه با بهره گیری از آن زندگی سالم تری داشته باشد.

کیفیت بخشیدن به کالاهای ایرانی ضروری‌ترین الزام در حمایت از این کالاهاست

محمود زمانی قمی، استاندار یزد ، روز سه‌شنبه 28 فروردین‌ در نشست شورای استاندارد استان که با حضور رییس سازمان ملی استاندارد ایران در استانداری یزد برگزار شد با اشاره به نامگذاری سال جاری با عنوان حمایت از کالای ایرانی گفت: سازمان ملّی استاندارد ایران از دستگاه‌های حاکمیتی اثرگذار در تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی است.

یکپارچه کردن نظام استانداردسازی در کشور امری ضروری است

نشست شورای استاندارد استان یزد با حضور رییس سازمان ملی استاندارد ایران، استاندار ، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار و اعضای این شورا روز سه‌شنبه 28 فروردین‌ در استانداری یزد برگزار شد.

 
  
5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد