انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 5 فروردين ماه 1398  -  Monday, March 25, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

اخبار انجمن

۴ خواست اتاق بازرگانی از دولت/ شبهات ادغام بانک‌ها شفاف‌ شود

مسعود خوانساری امروز در جلسه هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: درخواست ما از دولت این است که هر چه سریع‌تر تک‌نرخی شدن ارز را انجام دهد، زیرا چند نرخی بودن ارز از جمله ارز 4200 تومانی، نیمایی، سنا، آزاد باعث رانت و فساد می‌شود و ایجاد رانت و فساد اقتصاد را دچار مشکل می‌کند، بنابر این از دولت و بانک مرکزی می‌خواهیم تا هر چه سریع‌تر بحث تک‌نرخی کردن ارز را انجام دهند.

نجفی: استفاده از ظرفیت همکاری با همسایگان از راهکارهای مقابله با تحریم‌هاست

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی استفاده از ظرفیت همکاری با کشورهای همسایه را از راهکارهای ایران برای مقابله با تحریم‌ها عنوان کرد.علی نجفی، با اشاره به سفر رییس جمهور به عراق، اظهار کرد: ایران و عراق اشتراکات زیادی در زمینه های مختلف، دینی، فرهنگی و مناسبات همسایگی دارند.

روحانی: همکاری‌های اقتصادی ایران و عراق به نفع دو ملت و منطقه است

رئیس جمهوری با بیان اینکه گسترش روابط میان تجار و فعالان اقتصادی به نفع دو ملت است، گفت: تاریخ، فرهنگ مشترک، قرابت دینی و فکری دو ملت، شرایط جغرافیایی و هم‌مرز بودن و همسایگی و امنیت ثبات، باعث توسعه فعالیت‌های تجاری و اقتصادی میان ایران و عراق است.

ششمین اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری آغاز شد

آیت الله سید احمد خاتمی سخنگوی هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری هفته گذشته بررسی بیانیه اخیر رهبر انقلاب اسلامی با عنوان گام دوم انقلاب را دستور کار این اجلاس دو روزه عنوان کرد و گفت: در این اجلاسیه قرار است 16 ناطق قبل از دستور درباره این موضوع صحبت می کنند.

عضو کمیسیون کشاورزی: مدیریت مقابله با قاچاق کالا به سپاه داده شد

علی محمد شاعری عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس گفت که به دلیل ضعف مدیریت در کنترل قاچاق، مدیریت مقابله با قاچاق به سپاه واگذار شده که امیدواریم بتواند جلوی قاچاق کالاها را بگیرد.

 
  
5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   
 
  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد