انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

دو شنبه 3 تير ماه 1398  -  Monday, June 24, 2019
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

در شرایط تحریم هیچ جبری به کوتاه آمدن از استاندارد نداریم

سه شنبه 1397/10/18

فلاحت پیشه در جمع مسئولان سازمان استاندارد:

در شرایط تحریم هیچ جبری به کوتاه آمدن از استاندارد نداریم

رییس، معاونان و جمعی از مدیران کل سازمان ملی استاندارد ایران ، امروز با رییس و اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کردند.

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در این دیدار با بیان اینکه، استاندارد نیاز همیشگی جامعه است گفت: همه ما باید در حوزه کیفیت مطابق با نظر استاندارد پیش رویم.وی با اشاره به شرایط تحریم، افزود: در شرایط تحریم، نیاز ما به استاندارد بیش از پیش است چرا که سلامت و ایمنی جامعه، دغدغه همه مسئولان است و هیچ جبری به کوتاه آمدن از استاندارد نداریم.

فلاحت پیشه به پیشرفت های بین المللی این سازمان اشاره کرد و گفت: ارتقای رتبه سازمان ملی استاندارد ایران در بین کشورهای عضو سازمان بین المللی استاندارد ، نشان از تلاش بی وقفه مسئولان و کارکنان این سازمان است.

وی استاندارد را شاهراه اصلی در بعد کیفیت دانست و گفت: اهتمام مسئولان این سازمان برای ارتقای جایگاه سازمان و تصویب قانون جدید ستودنی است.

نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در این دیدار از مساعدت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تصویب قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد قدردانی و گزارشی از عملکرد این سازمان در ماههای اخیر ارایه کرد.

پیروزبخت گفت: شاخص های کیفی سازمان ملی استاندارد ایران در برخی موارد بالاتر از مشابه آن در کشورهای اروپایی است.وی کنترل فرآیندها برای دستیابی به محصول باکیفیت را ضروری دانست و تصریح کرد: یکی از مهمترین اهداف ما در کنترل کیفیت کالا، تضمین سلامت و ایمنی جامعه و توسعه و ماندگاری در بازارهای صادراتی است.
منبع: سامانه اطلاع رسانی استاندارد ایران

ثبت دیدگاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد