انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

یک شنبه 17 اسفند ماه 1399  -  Sunday, March 7, 2021
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

بی کیفیتی کالا و خدمات به بهانه تحریم ها پذیرفته نیست

سه شنبه 99/12/05


غلامرضا شریعتی، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در حاشیه بازدید از آزمایشگاههای پژوهشگاه استاندارد در نشستی با معاونان، روسای مراکز، روسای پژوهشکده های استاندارد و همچنین جمعی از مدیران این سازمان، بر افزایش سطح کیفی کالا و خدمات به عنوان محور اصلی برنامه های سازمان استاندارد تاکید کرد و گفت: فعالیت های استاندارد آسیب شناسی شود و مراحل کار با اولویت نیاز جامعه پیش رود.
وی با انتقاد از اینکه چرا مردم باید هزینه محصول کم ارزش را پرداخت کرده و گاهی آسیب ببینند افزود: نباید به بهانه های مختلف از جمله تحریم، سطح استانداردها کاهش یابد، چرا که در این بین مردم متضرر می شوند.
شریعتی خطاب به مسئولان استاندارد، تکلیف و تعهد این سازمان را ارتقای سطح کیفی کالا و خدمات برای تک تک افراد جامعه دانست و اظهار داشت: نباید مردم هزینه بی مسئولیتی را پرداخت کنند.
رییس سازمان ملی استاندارد ایران با اشاره به قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد افزود: خوشبختانه این قانون به صورت کامل تکالیف را مشخص کرده است که راهگشای بسیاری از موانع و موازی کاری های بین دستگاهی است.
وی شناخت جامعه از اهمیت استاندارد را ضروری دانست و گفت: در این صورت است که جامعه مطالبه گر استاندارد خواهد بود و تولیدکننده خود را موظف به ارایه محصولات با کیفیت و خدمات شایسته در جامعه می داند.
شریعتی در ادامه افزود: تعاملات بین المللی استاندارد با هدف رشد اقتصادی در اولویت برنامه‌های این سازمان قرار می گیرد.

منبع: پایگاه خبری استاندارد

ثبت دیدگاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد