انجمن صنفی کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران

شماره ثبت: 369-3/2-32

چهار شنبه 17 آذر ماه 1400  -  Wednesday, December 8, 2021
اخبار مرتبط
پیوندهای مفید
آمار بازدید

فصل جدید همکاری بین سازمان استاندارد و غذا و دارو آغاز شد

یکشنبه 29 فروردین 1400
به استناد تبصره ذیل بند ۱۶ ماده ۷ قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد و به منظور حذف موازی کاری و رفع موانع  نشست مشترکی بین سازمان ملی استاندارد ایران و سازمان غذا و دارو در سازمان استاندارد تشکیل شد.
غلامرضا شریعتی ، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در این نشست با توجه به فعالیت‌های هر دو سازمان اظهار داشت: اقدام مشترک و هماهنگی هر دو سازمان ضمن رفع تناقضات در تصمیم‌گیری و تسریع و تسهیل در فرآیند بازرسی و نمونه برداری، اتخاذ بهترین تصمیم در کوتاهترین زمان را به دنبال دارد.
وی با اشاره به قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد تصریح کرد: با بهره مندی از ظرفیت های این قانون و یکپارچه سازی سیاست ها و برنامه ها می توان موانع را از پیش پای تولیدکنندگان برداشت.
شریعتی با حمایت از آزمایشگاه های فعال افزود: سازمان استاندارد با واگذاری امور به بخش خصوصی،  در این زمینه نقش حاکمیتی خود را ایفا می کند. 
 محمد رضا شانه ساز، رئیس سازمان غذا و دارو نیز در این نشست رفع موازی‌کاری را اساس مانع زدایی دانست و گفت: آماده همکاری با سازمان ملی استاندارد ایران و اجرای تصمیمات مورد توافق   هستیم و نتیجه این نشست فصل جدید همکاری بین دو سازمان را رقم می زند.
منبع : خبرگزاری سازمان ملی استاندارد

ثبت دیدگاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن کارفرمایی صنعت آبلیمو ایران می باشد